Портативна зарядна станція Jackery Navi 2000 2048WH 21-0001-000279 Silver
Балконна електростанція Jackery Navi 2000
+ Гібридний зарядний пристрій Jackery, 80 % заряду всього за 52 хвилини
+ Не потребує свердління, 3 кабелі, 5 хвилин на встановлення
+ Конструкція «все в одному» NextGen: міні-енергосистема для дому + портативна електростанція
+ Відповідає провідним стандартам безпеки для домашніх систем накопичення енергії
+ До 1600 Вт на вході + 1200 Вт на виході
+ Довговічні батареї LiFePO4 на 6000 циклів, EPS≤20 мс.
+ Самонагрівання від -20°C до 55°C
Домашній сонячний генератор Jackery DIY (збери сам) — це проста в установці міні-система накопичення енергії з сонячними панелями, інтегрованим інвертором і системою акумуляторів. Унікальний гібридний заряд Jackery та відзначена нагородами конструкція «все-в-одному» виводить балконні сонячні системи в нову еру.
Сонячні батареї на балконі
Незалежно від того, чи це балкон односімейного будинку, чи балкон квартири, сонячні модулі можна швидко встановити. Для завершення установки потрібно лише 3 кабелі. Не потрібно свердлити отвори і не потрібні професійні монтажники.
Домашнє накопичення енергії
Аварійне джерело живлення 1200 Вт: Автоматичне перемикання протягом 20 мс у разі відключення електроенергії, безперебійна робота найважливіших приладів.
Портативна електростанція
Домашній сонячний генератор Jackery DIY — це проста в установці міні-система зберігання енергії з сонячними панелями, інтегрованим інвертором і системою акумуляторів.
Вдень
Електроенергія, вироблена фотоелектричними модулями вдень, передається на Jackery Navi 2000 через фотоелектричний подовжувач.
Вночі
Вночі система зберігання енергії активно розряджає побутові прилади, щоб максимально використати сонячну енергію, накопичену вдень, зменшуючи залежність від мережі та заощаджуючи рахунки за електроенергію. Працює з рівнем шуму 0 дБ, що забезпечує спокійний нічний сон.
Перебої в електропостачанні
В аварійних ситуаціях і стихійних лихах електростанція автоматично перемикається на живлення від накопичувача енергії, щоб забезпечити аварійне живлення для необхідного електроживлення.
Балкон квартири
Використовуйте енергію ефективно – наша балконна електростанція Navi 2000 на 99% сумісна з існуючими фотоелектричними системами і перетворює ваш балкон на стійку систему виробництва електроенергії.
Балкон у будинку
Зробіть свій балкон центром енергетичної революції – балконна електростанція Navi 2000 на 99% сумісна з вашою існуючою фотоелектричною системою і може бути легко інтегрована в існуючу установку. Отримайте вигоду від сталого джерела енергії прямо на вашому порозі.
Сад
Ваша балконна сонячна електростанція Navi 2000 має 99% сумісність з вашою існуючою фотоелектричною системою, завдяки чому ви можете розширити виробництво енергії на свій сад. Використовуйте максимум сонячної енергії та перетворіть свій сад на центр зеленої енергії.
Встановлення на стіні
Перетворіть будь-яку стіну на стале джерело енергії — балконна електростанція Navi 2000 на 99% сумісна з вашою існуючою фотоелектричною системою і може бути легко встановлена на будь-якій стіні. Максимізуйте вихід енергії там, де ви хочете.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 29.7 кг |
| Висота | 378 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1200 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 441 мм |
| Ємність акумулятору | 2048 мА/год |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2048 |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 1500 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1500 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення | Для всього будинку |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Срібний |
| Ширина | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 399 ₴





