
Джерело безперебiйного живлення Eaton 5SC 750i
20 899 ₴
- В наявності
- Код: 1232042
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебiйного живлення Eaton 5SC 750i
Джерело безперебійного живлення сконструйоване для обслуговування електроприладів потужністю до 525 Вт, при цьому забезпечується високий рівень захисту від стрибків напруги та аварійних відключень електропостачання. Модифікацію використовують для стабільної роботи банківських терміналів, робочих ПК, котлів, сигналізації та відеоспостереження.
Особливості та переваги моделі 5SC 750i:
інноваційна технологія АВМ за рахунок оптимізації заряджання продовжує термін служби акумулятора;
збільшений екран для комфортного отримання інформації;
чутливість сигналу регулюється під поточні умови роботи;
передня панель відкидного типу для оперативної заміни батарей;
підтримується правильна синусоїдальна форма;
досить невеликі габарити для розміщення в обмеженому просторі;
ефективне відведення тепла при цілодобовому функціонуванні;
низькі показники шуму оптимальні для офісу та будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 7000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 387 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 5 хв |
| Вихідна потужність | 525 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 750 Вт |
| Максимальна потужність | 750 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 184 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RJ45 | 1 |
| RS232 | 1 |
| Аксесуари в комплекті | Вхідний кабель, USB-кабель, Швидкий старт, Інструкція з техніки безпеки |
| Вага без паковання | 9.8 |
| Вмик./вимк. | Да |
| Час роботи половинним завантаженням | 19 |
| Час роботи з повним завантаженням | 8 |
| Вхідні роз'єми | Single, IEC320 C14 (10AMP) |
| Вихідні роз'єми живлення | IEC 320 C13, IEC 320 C19 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Заряд акумулятора/напруга мережі | Да |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | 3P1300UD |
| Багатофункціональна РК-панель стану та керування | Да |
| Потужність ДБЖ, VA | 850 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 1000 |
| Навантаження | Да |
| Наявність USB | 1 |
| Напруга живлення | 72 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.1165 |
| Розмір | 252 x 160 x 387mm |
| Слоти розширення інтерфейсу | 1 |
| Стійка | Да |
| Стійка 1U | Да |
| Стійка 2U | Да |
| Стойка 3U | Да |
| Тип вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Колір | Чорний/сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 899 ₴

