
Джерело безперебiйного живлення Eaton 5SC 1500i Rack2U
57 699 ₴
- В наявності
- Код: 1232898
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебiйного живлення Eaton 5SC 1500i Rack2U
Лінійно-інтерактивні ДБЖ Eaton серії 5SC забезпечують доступний за ціною та надійний захист малих комерційних серверів в умовах будь-яких монтажних обмежень. Пристрої серії 5SC характеризуються наявністю інтерфейсу з РК-дисплеєм для відображення в режимі реального часу даних про стан ДБЖ і параметрів, що вимірюються, дозволяють реалізовувати керовані рішення, сумісні з більшістю ІТ-платформ, і забезпечують правильний синусоїдальний вихідний сигнал, придатний для живлення надчутливих пристроїв у сфері інформаційних технологій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.8 кг |
| Висота | 86.2 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 5 хв |
| Вихідна потужність | 1050 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 184 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RS232 | 1 |
| Вага без паковання | 17.78 |
| Вага в пакованні | 20 |
| Вхідні роз'єми | Single, IEC320 C14 (10AMP) |
| Вихідні роз'єми живлення | IEC 320 C13 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 1500 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 1050 |
| Наявність USB | 1 |
| Об'єм | 0.02 |
| Стійка 2U | Да |
| Тип вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 699 ₴

