Джерело безперебiйного живлення Eaton 9SX 5000i RT3U
UPS Eaton 9SX 5000i RT3U G2 - це розвинений пристрій з серії 9, який використовує технологію подвійної конверсії онлайн. Відповідно до стандарту EN 62040, ця модель забезпечує надійне живлення для критично важливих додатків, захищаючи їх від простоїв, втрати даних та пошкоджень, спричинених ненормальностями в живленні. Завдяки високій ефективності до 96,7% в онлайн-режимі, Eaton 9SX 5000i RT3U G2 вирізняється на фоні конкурентів, пропонуючи можливість тривалішого живлення критичних пристроїв у разі відключення електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 3 хв |
| Вихідна потужність | 4500 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RS232 | 1 |
| Вага без паковання | 48 |
| Вага в пакованні | 55.7 |
| Вихідні роз'єми живлення | IEC 320 C13 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 5000 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 4500 |
| Наявність USB | 1 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.1893 |
| Стійка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 999 ₴


