Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 6000i
ДБЖ Eaton 9SX пропонує високу доступність, гнучкість та розширений захист для інфраструктури, промисловості, медицини, ІТ, мереж, систем зберігання даних та телекомунікацій. Забезпечує онлайн-захист з подвійним перетворенням у універсальному форматі Rack/Tower з ефективністю до 95%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65.5 кг |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 542 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 9 хв |
| Вихідна потужність | 5400 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RS232 | 1 |
| Вага без паковання | 65.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 6000 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 5400 |
| Наявність USB | 1 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.1981 |
| Розмір | 575 x 244 x 542 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 799 ₴

