
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 3000i
141 399 ₴
- В наявності
- Код: 1259155
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 3000i
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 3000i (9SX3000I) потужністю 3000 ВА класу On-line c подвійним перетворенням забезпечить максимальний рівень захисту підключеного обладнання. Синусоїдальна вихідна напруга у всіх режимах роботи і нульовий час перемикання на акумулятори. Топологія подвійного перетворення постійно контролює вхідну мережу і регулює напругу і частоту. Вбудований лічильник заміни батарей та енергоспоживання в кіловат-годинах. Широкі можливості з дистанційного моніторингу та управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.4 кг |
| Висота | 346 мм |
| Довжина | 412 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 6 хв |
| Вихідна потужність | 2400 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RS232 | 1 |
| Вага без паковання | 33.4 |
| Вага в пакованні | 36.7 |
| Вхідні роз'єми | Single, IEC320 C14 (10AMP) |
| Вихідні роз'єми живлення | IEC 320 C13 (10A) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 3000 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 2700 |
| Наявність USB | 1 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.08938 |
| Розмір | 346 x 214 x 412mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 399 ₴
