Додатковий блок АКБ Eaton 5PX EBM 72V RT3U G2
Призначений для підключення до джерела безперебійного живлення Eaton 5PX 3000VA RT3U для збільшення часу резервування. Підключення одного модуля батареї збільшує час автономної роботи за 100% навантаження на 18 хвилин. До системи безперебійного живлення Eaton серії 5PX можна підключити максимум.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 72 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 72 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 72 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.7 кг |
| Висота | 129 мм |
| Довжина | 483 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 39.7 |
| Час роботи за повного навантаження | 5 хв |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора | 9000 |
| Індикація | Світлова |
| Комплектація | Додатковий блок АКБ, інструкція, гарантійний талон. |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Об'єм | 0.1245 |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип монтажа | У стійку/напальний |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Колір | Чорний/сріблястий |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 499 ₴

