
Джерело безперебiйного живлення Eaton 5E 1600 USB DIN G2
13 299 ₴
- В наявності
- Код: 1399461
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебiйного живлення Eaton 5E 1600 USB DIN G2
ДБЖ Eaton 5e Gen2 поєднує в собі перевірену високу продуктивність і якість з доступною ціною, забезпечуючи економічну і надійний захист від перебоїв в подачі електроенергії і поганої якості електроживлення. Ця новітня версія нашого інтерактивного безперебійника лінійки 5e, що підходить для домашнього використання або для обладнання в малому бізнесі та професійному середовищі, тепер також забезпечує гнучкість роботи національних розеток плюс зручність постійної підзарядки акумуляторів (навіть у вимкненому стані) і можливість запуску без підключення до мережі (холодний запуск).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 7000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 8 хв |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 9.3 |
| Вага в пакованні | 10.85 |
| Вмик./вимк. | Да |
| Вихідні роз'єми живлення | Schuko CEE 7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | 5E1600UD |
| Потужність ДБЖ, VA | 1600 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 900 |
| Наявність USB | 1 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.0376 |
| Розмір | 330 x 180 x 133mm |
| Тип вихідного сигналу | Імітація синусоїди |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴


