Фен Dreame Hair Dryer Gleam AHD12A-PPL Purple
Розумний фен Dreame Hair Dryer Gleam – ідеальне рішення для створення зачіски. Створіть об'ємні локони, плавні хвилі або випряміть пасма за допомогою цього пристрою.
- ергономічність та компактність, що забезпечує комфортне укладання
- можливість регулювання температури
- вбудована система іонізації
- керамічний нагрівальний елемент, який запобігає пересушуванню
Потужний двигун
У пристрої вбудований покращений двигун, який працює зі швидкістю 110000 обертів за хвилину. Швидкість повітря при цьому становить 65 метрів за секунду. Підвищена продуктивність дозволяє висушити волосся, прибираючи вологу від коріння до кінчиків, і створити стильне укладання всього за кілька хвилин. При цьому волосся не пошкоджуватиметься. Забудьте про тьмяний колір зачіски, про посічені кінчики і сухість.
Вбудована система іонізації
У пристрої вбудовано функцію іонізації волосся. Негативно заряджені іони розпилятимуться, при цьому вирівнюючи структуру волосся, зволожуючи їх. В результаті після укладання зачіска матиме доглянутий зовнішній вигляд. Волосся набуде бажаного блиску, а статична електрика при цьому зменшиться.
Сучасне управління
Довге волосся або каре, густе або тонке, кучеряве або пряме, світле або темне – фен Dreame Hair Dryer Gleam укладе будь-який тип волосся. Серед чотирьох режимів температури та двох швидкостей ви точно знайдете щось для себе. Пристрій є універсальним і підходить для створення будь-якої зачіски. Стандартний режим – оптимальний вибір для холодного повітря. Постійна температура фіксує вибрану температуру протягом укладання, тим самим захищаючи волосся від пересушування. Гаряче повітря застосовується в тому випадку, якщо потрібне швидке укладання. Універсальний режим ідеально підходить для постійного використання, робить волосся об'ємним.
Контроль температури за допомогою термостату
Фен Dreame Hair Dryer Gleam має вбудований регулятор температур та покращений процесор. Тепер ви можете відстежувати температуру, яка використовується під час укладання. Процесор забезпечує рівномірне сушіння пасм. Ризик пошкодження та посічення кінчиків – виключений.
Комфорт та відсутність шуму
Фен Dreame Hair Dryer Gleam працює всього при 59 дБ. Забудьте про шум і неприємні звуки. Пристрій працює тихо, але при цьому залишається потужним.
Дизайн
Пристрій має лаконічний, але дуже стильний дизайн, який ви точно оціните по заслугах. Фен виконаний у лавандовому відтінку, має міцний корпус, на якому розміщені кнопки увімкнення/вимкнення, зміни швидкостей та температурних режимів.
Компактність
Фен Dreame Hair Dryer важить всього 330 г, тому є компактним та зручним у використанні.
Комплектація
У комплект входить все, що необхідно для ідеального укладанняи:
- фен
- насадка-концентратор
- інструкція з експлуатації
- гарантія від виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 кг |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Керамічне покриття | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Фен, Концентратор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Мoдель | Gleam Purple (AHD12A-PPL) |
| Насадки | Концентратор |
| Особливості | Обдування холодним повітрям |
| Поверхня нагрівального елемента | Кераміка |
| Розмір | 7.2 х 8.2 х 25.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴










