Корпус AZZA CSAZ-520WG GUARDIAN GLASS WHITE
ATX Mid Tower
Корпус Guardian втілює в собі поєднання стилю та функціональності для вашого ATX-комплекта. Завдяки приголомшливій прозорій скляній решітці, цей корпус забезпечує захоплюючі ARGB-ефекти, від яких перехоплює подих. Крім того, решітка забезпечує оптимальний потік повітря та ефективне охолодження. Guardian пропонує варіанти підсвічування, щоб розширити можливості та налаштувати вашу конфігурацію відповідно до вашого стилю.
Вражаюча підтримка повітряного потоку
Скло GUARDIAN GLASS може вмістити 9 120-міліметрових вентиляторів. 2 порти для 120-мм вентиляторів на середній панелі, ще 3 спереду та зверху, а також 1 попередньо встановлений 120-мм вентилятор на задній панелі.
Налаштуйте свій стиль
Кероване підсвічування вентиляторів за допомогою світлодіодної кнопки на верхній панелі пропонує різні режими освітлення.
Інтуїтивно зрозумілий вхід/вихід
GUARDIAN GLASS має панель вводу/виводу, яка включає в себе
+ кнопка живлення
+ світлодіодна кнопка
+ 2 порти USB 3.0
+ USB Type-C
+ HD-аудіо
Гнучкі можливості зберігання даних
Лоток для накопичувачів підтримує 1 x 2,5-дюймовий SSD або 1 x 3,5-дюймовий HDD
Верхня частина відсіку для накопичувачів підтримує 1 x 2,5-дюймовий SSD або 1 x 3,5-дюймовий HDD
Права бічна панель підтримує 2 2,5-дюймових твердотільних накопичувача
Підтримка охолодження попереду
Вентилятори: до 3 x 120 мм або 3 x 140 мм
Радіатор: До 360 мм
Підтримка охолодження зверху
Вентилятори: до 3 x 120 мм або 2 x 140 мм
Радіатор: До 360 мм
Підтримка охолодження позаду
Вентилятор: 1 x 120 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь, Скло |
| Призначення | Ігровий |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Висота | 486 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ATX | Да |
| USB тип C | 1 |
| Аудіопорт | 1 |
| Блок живлення | без Б/П |
| Вага без паковання | 8.1 |
| Вага в пакованні | 9 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпус, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | AZZA CSAZ-520WG GUARDIAN GLASS WHITE |
| Наявність USB 3.0 | 2 |
| Об'єм | 0.07258 |
| Особливості | Прозора панель |
| Розмір | 486 x 220 x 466 мм |
| Розміщення блока живлення | нижнє |
| Система охолодження | 1x120-мм вентилятор LFO-2512D ARGB |
| Тип корпусу | MidiTower |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴









