
Мережева відеокамера Axis M1075-L 1080P BOX 02350-001 White
28 399 ₴
- В наявності
- Код: 1396007
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережева відеокамера Axis M1075-L 1080P BOX 02350-001 White
Це внутрішня (indoor) мережна (IP) коробка (box camera).
Підтримує технологію глибокого навчання (deep learning) на межі мережі (edge), що дозволяє виконувати деякі інтелектуальні аналітики прямо на камері.
У камери є функції двонаправленого аудіозв'язку (speaker + мікрофони).
Інтерфейси: RJ-45 Ethernet (PoE), HDMI-вихід.
Камера має PIR-датчик руху для виявлення появи об'єктів навіть у темряві (без візуального сигналу).
Технічні характеристики
Сенсор CMOS 1/2,9″ прогресивний RGB
Роздільна здатність / відеопотік До 1920×1080 (Full HD) при 30 кадр/с
Об'єктив/фокусна відстань Фіксований об'єктив 3,16мм, фіксована діафрагма F2.0
Кут огляду Горизонтальний ~103°, вертикальний ~55°
Мінімальна освітленість Кольоровий режим: ~0,18 люкс
Чорно-білий / ніч (з ІЧ): 0 люкс
ІЧ-підсвічування / нічний режим Так - камера оснащена Optimized IR з можливістю нічної зйомки.
Орієнтовна дальність підсвічування: близько 18 м (≈59 футів)
Кодеки / стиск Підтримка H.264, H.265, Motion JPEG; технологія Zipstream для економії пропускної спроможності
Живлення / енергоспоживання PoE IEEE 802.3af / 802.3at (Type 1, Class3)
Типове енергоспоживання ~5,4 Вт, максимальне - до ~12,95 Вт
Пам'ять / локальне зберігання Слот для microSD / microSDHC / microSDXC картки пам'яті (для зберігання запису локально)
Робота з аналітикою / функції Deep learning функції (edge analytics), AXIS Object Analytics, WDR, Axis Live Privacy Shield, PIR детектор та ін.
Захист / експлуатація Призначений для встановлення всередині приміщення (indoor). Немає вказівки на ступінь захисту від води/пилу (IP клас) в офіційному описі.
Температурний діапазон експлуатації 0...+35°C (приблизно)
Габарити Приблизно 105×60×93 мм
Вага ~153 г (тіло камери)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Axis |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Формат стиснення | MJPEG, H. 265, H. 264 |
| Загальні | |
| Вага | 153 г |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 105 мм |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 93 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.004 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 55 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 103 град. |
| Фокусна відстань | 3.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 399 ₴


