Джерело безперебійного живлення Assmann UPS ONLINE 6KVA/ 6KW DN-170106 Black
ASSMANN DN-170106
Система ДБЖ DIGITUS OnLine, 6 кВА/ 6 кВт
Модуль ДБЖ OnLine, 6000 ВА/6000 Вт 2U
Онлайн ДБЖ з паралельним резервуванням є ідеальним рішенням для резервного живлення, що задовольняє високі вимоги до електроживлення та забезпечує безвідмовну роботу в різноманітних промислових системах.
+ Високий коефіцієнт потужності (1,0), вища активна потужність дозволяє підключати більше навантажень, що економить простір і знижує витрати.
+ Високий ККД в онлайн-режимі, більш високий ККД означає оптимізоване управління живленням і меншу тепловіддачу, що призводить до економії енергії та підвищення надійності.
+ Зручний РК-екран надає інформацію про стан ДБЖ, що полегшує встановлення, налаштування та експлуатацію.
+ Компактна конструкція в стійку/башту оптимізує місце в стійці та забезпечує гнучке встановлення.
+ Різноманітні комунікаційні інтерфейси (RS232/USB, паралельний порт, слот SNMP) дозволяють здійснювати віддалений моніторинг системи.
+ Автоматичне самотестування батареї та регулювання швидкості обертання вентилятора збільшують термін служби компонентів.
+ Функція дистанційного аварійного вимкнення (REPO) вимикає ДБЖ під час аварійних ситуацій. При виникненні аварійної ситуації перемикач REPO вимикає випрямляч та інвертор і негайно припиняє подачу живлення на навантаження. ДБЖ припиняє заряджання та розряджання акумулятора.
+ Можливість паралельної/резервної роботи (до 4 пристроїв паралельно), що забезпечує максимальну доступність і дає змогу зростати в міру збільшення навантаження.
+ Зовнішні акумуляторні модулі дозволяють збільшити час роботи.
+ ДБЖ потребує лише 2 висотних модулів у стійці, що дозволяє легко встановлювати його та економить місце в стійці для інших компонентів.
ДБЖ DIGITUS Online - це ДБЖ з подвійним перетворенням, що забезпечує найкращий у своєму класі захист від збоїв живлення та безперервну генерацію електроенергії в компактній і гнучкій системі. Однофазне ДБЖ працює з високою енергоефективністю та ідеально підходить для захисту критично важливої інфраструктури як в централізованих, так і в периферійних мережевих додатках. Масштабовані варіанти часу роботи з відповідними зовнішніми батарейними шафами забезпечують додаткову гнучкість, коли потрібне тривале безперебійне живлення. Зручний РК-дисплей і можливості управління мережею, включаючи конфігурацію, роблять цю систему простою в установці і обслуговуванні. Завдяки найкращій на ринку ефективності та стабільному коефіцієнту потужності ДБЖ задовольнить потреби ваших критично важливих додатків. ДБЖ не має внутрішніх батарей, їх потрібно замовляти окремо як зовнішні батарейні модулі (номер за каталогом: DN-170108).
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Онлайн-система подвійного перетворення (VFI-SS-111)
Вхід: Вхідні клеми / кабельне з'єднання
Вихід: Вихідні роз'єми / жорстке з'єднання
Номінальна потужність системи: 6 кВА / 6 кВт, коефіцієнт потужності 1,0
Ефективність AC-AC (онлайн VFI): 94 %, ефективність режиму ECO: 97 %.
Без внутрішнього акумулятора. Зовнішній акумуляторний модуль: DN-170108. Можна підключити до 4 ECB.
Підключення до мережі: Додаткова SNMP/Web-карта (номер за каталогом DN-170100) дозволяє здійснювати віддалений моніторинг ДБЖ.
Додаткова релейна плата (артикул DN-xxxxxx) з вільними від потенціалу входами та виходами (Байпас, ДБЖ увімкнено, помилка змінного струму, низький рівень заряду батареї, аварійний сигнал ДБЖ).
Локальні комунікаційні порти: USB, RS-232 (послідовний), карта SNMP (опціонально), карта реле (опціонально)
Контакт аварійного вимкнення живлення (EPO) для вимкнення ДБЖ у разі аварії
Максимальна робоча температура: 0 - 40 °C
Температура зберігання: -25 - 55 °C
Відносна вологість: 20 - 90% без конденсації
Робоча висота: < 1500 m
Розміри виробу ШхДхВ (мм): 440 (19") x 620 x 86,5 (2U)
Вага виробу: 13,8 кг
Транспортні розміри ШхДхВ (мм): 615 x 765 x 214
Вага з упаковкою: 18,9 кг
Стандарти безпеки: IEC/EN62040-1,IEC/EN60950-1
Стандарти електромагнітної сумісності: IEC/EN62040-2,IEC61000-4-2,IEC61000-4-3,IEC61000-4-4, IEC61000-4-5,IEC61000-4-6,IEC61000-4-8
Схвалення: Декларація CE
Комплект поставки: ДБЖ (без внутрішнього акумулятора), ніжки для встановлення на башті, інструкція з експлуатації ДБЖ, ДБЖ QSG, ліцензія на програмне забезпечення ДБЖ, USB-кабель, 19-дюймові монтажні кронштейни.
Доступна додаткова комплектація: 19-дюймовий монтажний комплект ДБЖ (профільні рейки), артикул DN-170109
Встановлення: На столі, в стійці
Підключення: Дротове
Потужність: 6000VA - 10000VA
Технологія: Подвійне перетворення онлайн
Дюймовий форм-фактор (IEC 60297): 482,6 мм (19")
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.9 кг |
| Висота | 86.5 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 6000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| ККД, не менше | 97 % |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Струм заряду | 1 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 18.9 |
| Вага в пакованні | 18.9 |
| Час роботи половинним завантаженням | 600 |
| Час роботи з повним завантаженням | 240 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 6000 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 6000 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.100682 |
| Стійка 2U | Да |
| Тип вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 499 ₴








