Джерело безперебійного живлення Assmann UPS ONLINE 2000VA 2000W DN-170095 Black
Система ДБЖ DIGITUS OnLine, 2000 ВА / 2000 Вт
Артикул: DN-170095
EAN: 4016032474661
Модуль ДБЖ OnLine, 2000 ВА / 2000 Вт
ДБЖ Online - ідеальне рішення для резервного копіювання даних, що відповідає високим вимогам до електроживлення, та забезпечує безвідмовну роботу у різних промислових умовах.
Високий коефіцієнт потужності (1,0) та більш висока активна потужність дозволяють підключати більше споживачів, що економить простір та знижує витрати.
Висока ефективність у режимі онлайн означає оптимізоване керування живленням та менше тепловиділення, що забезпечує економію енергії та підвищення надійності.
Зручний РК-дисплей відображає стан ДБЖ для простоти встановлення, налаштування та експлуатації.
Компактна конструкція стійкового/баштового типу оптимізує простір у стійці та забезпечує гнучкість монтажу.
Мінімальний час простою обладнання завдяки можливості гарячої заміни акумуляторних модулів користувачем, які можна замінювати безпосередньо у процесі експлуатації.
Велика кількість розеток (8 x C13) забезпечує оптимальне розподілення живлення між навантаженнями.
Різні інтерфейси зв'язку (RS232/USB, паралельний порт, слот SNMP) дозволяють здійснювати віддалений моніторинг системи.
Автоматична самодіагностика акумуляторних батарей та керування швидкістю обертання вентиляторів збільшують термін служби компонентів.
Функція віддаленого аварійного відключення живлення (REPO) відключає ДБЖ в аварійних ситуаціях. У разі аварійної ситуації вимикач REPO відключає випрямляч та інвертор, негайно припиняючи подачу живлення на навантаження. ДБЖ припиняє заряджання та розряджання акумуляторних батарей.
ОПИС
ДБЖ DIGITUS® OnLine — це рішення з подвійним перетворенням, що забезпечує найкращий у своєму класі захист від збоїв живлення та безперервну генерацію електроенергії в компактній та гнучкій системі. Однофазний ДБЖ відрізняється високою енергоефективністю та ідеально підходить для захисту критично важливої інфраструктури як у централізованих, так і в периферійних мережах. Варіанти автономної роботи, що масштабуються, з відповідними зовнішніми акумуляторними шафами забезпечують додаткову гнучкість, коли потрібне розширене безперебійне живлення. Зручний РК-дисплей та можливості мережевого керування, включаючи налаштування, спрощують встановлення та обслуговування системи. Завдяки лідируючій на ринку ефективності та стабільному коефіцієнту потужності ДБЖ відповідає всім вашим критично важливим потребам.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Система подвійного перетворення напруги (VFI-SS-111)
Вхід: розетка IEC60320 C14, 208/220/230/240 В змінного струму
Вихід: 8 x IEC60320 C13, макс. 10 А на розетку
Номінальна потужність системи: 2000 ВА/2000 Вт, коефіцієнт потужності 1,0
ККД перетворення змінного струму на змінний (online VFI): 93%, ККД у режимі ECO: 98%.
Під час роботи можна замінити внутрішній акумулятор.
Акумулятор: герметичний свинцево-кислотний акумулятор із клапанним регулюванням.
Ємність акумулятора: 4 x 12 x 9,0 А·ч
Заряджання: 4 години до 90% ємності після повної розрядки
Додаткова карта SNMP/веб-інтерфейсу (артикул DN-170100) дозволяє здійснювати віддалений моніторинг ДБЖ.
Локальні порти зв'язку: USB, RS-232 (послідовний), карта SNMP (опціонально), релейна карта (опціонально)
Контакт аварійного відключення живлення (EPO) для аварійного відключення ДБЖ
Максимальна робоча температура: 0–40 °C
Температура зберігання: -25–55 °C
Відносна вологість: 20-90% без конденсації
Робоча висота над рівнем моря: <1500 м
Розміри виробу (Ш x Г x В, мм): 440 (19") x 460 x 86,5 (2U)
Вага виробу: 19,5 кг
Розміри в упаковці (Ш x Г x В, мм): 560 x 590 x 200
Вага в упаковці: 23,7 кг
Стандарти безпеки: IEC/EN62040-1, IEC/EN60950-1
Стандарти ЕМС: IEC/EN62040-2, IEC61000-4-2, IEC61000-4-3, IEC61000-4-4, IEC61000-4-5, IEC61000-4-6, IEC61000-4-8
Доступно додатково: комплект для монтажу 19-дюймового ДБЖ (профільні рейки), артикул DN-170109
Установка: настільна, у стійку
Роз'єм: IEC 60320 C14
Потужність: 1500–3000 ВА
Технологія: подвійне онлайн-перетворення
Дюймовий форм-фактор (IEC 60297): 482,6 мм (19 дюймів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 86.5 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 208 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 22.7 |
| Вага в пакованні | 22.7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 2000 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 2000 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.066705 |
| Стійка 2U | Да |
| Тип вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 299 ₴










