Мережева карта Assmann UPS ACC ONLINE SNMP & WEB CARD DN-170100 Black
Плата DIGITUS SNMP та WEB для пристроїв ДБЖ DIGITUS® OnLine
Номер продукту: DN-170100
EAN: 4016032441410
Плата SNMP для стійкових пристроїв ДБЖ DIGITUS OnLine DN-170xxx
Орієнтовані на майбутнє стандарти та висока якість для вашої мережі.
ТЕХНІЧНІ ДЕТАЛІ
Дозволяє керувати та контролювати кілька пристроїв ДБЖ через мережеве підключення RJ45
Динамічні графіки даних ДБЖ у режимі реального часу (напруга, частота, рівень навантаження, рівень заряду батареї)
Попереджувальні сповіщення через звукову сигналізацію, трансляцію, мобільний месенджер, електронну пошту та SNMP-пастки
Історія даних зберігається в централізованій базі даних ПК
Захист паролем та керування віддаленим доступом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 236 |
| Вага без паковання | 0.236 |
| Вага в пакованні | 0.236 |
| Висота | 26 мм |
| Вихідна потужність | 15 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 81 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Допустима пікова потужність | 3 Вт |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Індикація | Світлова |
| Комплектація | Мережева карта, інструкція, гарантійний талон. |
| Максимальна потужність | 3 |
| Максимальна вхідна напруга | 15 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 8 В |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Об'єм | 0.001566 |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴

