
Мережева карта Assmann SNMP V2.0 DN-170100-1 Black
8 299 ₴
- В наявності
- Код: 1431403
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережева карта Assmann SNMP V2.0 DN-170100-1 Black
ASSMANN DN-170100-1
Картка DIGITUS SNMP & WEB для ДБЖ DIGITUS® OnLine
Карта SNMP V2.0 для ДБЖ DIGITUS OnLine DN-170xxx, що монтується в стійку
SNMP-карта, що пропонується в конструкції plug and play для легкої інтеграції, забезпечує віддалений доступ для моніторингу роботи ДБЖ.
+ Встановлення за принципом «підключи і працюй»
+ Віддалене вимкнення/запуск/перезавантаження ДБЖ за розкладом
+ Безпечна автентифікація
+ Автоматичне надсилання індивідуальних повідомлень за допомогою інтегрованого поштового клієнта
Зручний веб-інтерфейс
SNMP-карта Digitus - це додаткове рішення для керування та моніторингу підключених ДБЖ Online. За допомогою карти SNMP користувачі можуть отримати доступ до ДБЖ з будь-якого місця, де є Інтернет. Це рішення дозволяє виконувати певні критичні завдання, такі як заплановані вимкнення та запуск. Програмне забезпечення автоматичного вимкнення допомагає захистити сервери та робочі станції від втрати даних через збій живлення. Журналювання виміряних значень і тривожних подій дає можливість відстежувати історію роботи ДБЖ. Підходить для всіх ДБЖ DIGITUS® Online серії DN-170xxx.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 |
| Вага без паковання | 0.1 |
| Вага в пакованні | 0.13 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 81 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора | 9 |
| Індикація | Світлова |
| Комплектація | Мережева карта, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | DN-170100-1 |
| Максимальна вхідна напруга | 15 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 8 В |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Об'єм | 0.001566 |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 299 ₴



