
Система охолодження для комп’ютерного процесора Arctic Freezer i13 X ACFRE00078A Black/White
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1377051
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження для комп’ютерного процесора Arctic Freezer i13 X ACFRE00078A Black/White
Компактний процесорний кулер Intel
- Надійна фіксація за допомогою задньої панелі
- Попередньо нанесена термопаста MX-2
- Подовжений термін служби завдяки низькій температурі двигуна
- Нижче енергоспоживання та менше вібрації завдяки новій технології двигуна
- Зміщені теплові трубки забезпечують оптимальне розсіювання тепла
- Сфокусований повітряний потік для покращеного охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 70 міс |
| Діаметр вентилятора | 100 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній - мідь |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | LGA 1151, LGA1155, LGA1156, LGA1150, LGA1200 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 443 г |
| Висота | 109 мм |
| Глибина | 137 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Система охолодження, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






