
Розгалужувач вентиляторів корпусу ПК Arctic Case Fan Hub ACFAN00175A Black
299 ₴
- В наявності
- Код: 1383490
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розгалужувач вентиляторів корпусу ПК Arctic Case Fan Hub ACFAN00175A Black
ARCTIC Case Fan Hub
- Вхідний струм до 4,5 А
- Вихідний струм до 1 А на порт
- Вихід 10 x 4-контактний роз'єм ШІМ
- Вхідне живлення SATA + 4-контактний роз'єм для вентилятора
Особливості:
Централізоване керування кабелями
Case Fan Hub оснащений клейкими і магнітними смужками, що дає змогу розмістити його в будь-якому місці корпусу. Він під'єднується до материнської плати всього одним кабелем і отримує живлення через SATA. Отже, ви можете обійтися без додаткових кабелів і вільно розмістити його в прихованій частині корпусу.
Синхронне керування вентиляторами
Заданий вами ШІМ-сигнал синхронно передається всім вентиляторам, під'єднаним до Case Fan Hub. Оберти за хвилину першого вентилятора будуть зчитані та повернуті в систему.
Розширте можливості вентиляції
Навіть якщо на вашій материнській платі не вистачає роз'ємів для вентиляторів, концентратор корпусних вентиляторів розширить вашу систему за рахунок дев'яти додаткових роз'ємів для корпусних вентиляторів.
Зовнішній блок живлення
Вентилятори живляться безпосередньо від вашого блока живлення через SATA Power. Унаслідок цього не відбувається втрати напруги на швидкості обертання вентиляторів, і стає можливою плавна та безперебійна робота.
Характеристики:
Кількість виходів 10 × 4-контактних виходів для вентиляторів (PWM)
Вхідне живлення SATA-роз'єм (для живлення самого хаба)
Додатковий вхід 4-контактний Fan Header (вхідний) для передачі PWM-сигналу від материнської плати
Максимальний вхідний струм До 4,5 А на весь хаб
Розміри 86,3×55,6×14,3 мм
Вага ~50 г (за даними продавця)
Гарантія 72 місяці (або 6 років) у деяких магазинах
Дод. особливості магнітні смуги та самоклеючі прокладки для кріплення всередині корпусу
Працює з 3- і 4-контактними вентиляторами; PWM-контроль поширюється синхронно на всі підключені вентилятори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Призначення | Для корпусу |
| Сила струму | 4 А |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14.3 мм |
| Глибина | 86.3 мм |
| Ширина | 55.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Розгалужувач вентиляторів корпусу, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





