Захисна решітка 80 мм Arctic ACFAN00085A Silver
Решітка призначена для захисту лопат вентилятора від зовнішніх предметів та рук користувача, особливо якщо вентилятор встановлений у доступному місці.
Вона легко встановлюється перед вентилятором 80 мм за допомогою стандартних гвинтів, що входять до комплекту.
Завдяки тонкій конструкції (4 мм) та акуратно спроєктованому профілю вплив на повітряний потік мінімально менш як 1% втрати.
Використовується металевий матеріал, що забезпечує міцність та довговічність.
Підходить до стандартних вентиляторів 80 мм з відстанню між отворами кріплення ~71,5×71,5 мм.
Характеристики:
Матеріал Сталь (нікельований/металевий сплав)
Колір / обробка Нікельований / сріблястий (металевий)
Вага ~ 0,014 кг (14 г) нетто
Габарити решітки 79×79×4 мм (ширина × висота × товщина)
Довжина упаковки глибина упаковки ~5 мм
Габарити в упаковці висота упаковки ~ 125 мм, ширина ~ 99 мм
Монтаж У комплекті йдуть гвинти для кріплення до вентилятора 80 мм
Відстань між отворами для кріплення ~71,5 × 71,5 мм
Вплив на повітряний потік Практично не впливає - зниження ефективності менше ніж 1%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 79 мм |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість кольорів | 1 |
| Комплектація | Захисна решітка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

