
Кріплення для монітора Arctic Z2 Pro Gen3 AEMNT00050A Black
3 999 ₴
- В наявності
- Код: 1406606
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для монітора Arctic Z2 Pro Gen3 AEMNT00050A Black
Кронштейн для двох моніторів із супершвидкісним USB-хабом
Заощаджуйте місце на робочому столі
Кронштейн для монітора ARCTIC Z2 Pro (Gen3) - це інструмент, необхідний для того, щоб на вашому столі не було безладу, що дозволить вам підвищити продуктивність та покращити якість ігор.
Оптимізована ергономіка
Якщо ви проводите багато часу перед екраном, ви швидко оціните ергономічні переваги Z2 Pro (Gen3), особливо можливість налаштовувати кут огляду. Пошук оптимальних налаштувань для екранів покращує вашу поставу. Незалежно від того, чи хочете ви відрегулювати висоту, кут нахилу або орієнтацію екрана, Z2 Pro (Gen3) покращує ергономічні можливості вашого столу та офісного крісла, пропонуючи вам комфорт та адаптивність.
Також підходить для надшироких моніторів
Кронштейн для монітора ARCTIC Z2 Pro (Gen3) з легкістю підтримує новітні надширокі монітори (до 35 дюймів). Також сумісний з класичними моніторами 16:9 (до 34 дюймів). Кронштейн Z2 Pro (Gen3) витримує загальне навантаження до 15 кг/33 фунтів.
Оптимальне вирівнювання
Монтажна головка ARCTIC Z2 Pro (Gen3) робить установку і подальші зміни вирівнювання нескладними і простими в управлінні. Неважливо, чи хочете ви злегка нахилити монітор або повернути його на 180 градусів - єдині інструменти, які вам знадобляться, це ваші руки.
Супершвидкісний USB-концентратор
Стильний SuperSpeed USB-концентратор розміщує чотири порти безпосередньо там, де вони вам найбільше потрібні - на вашому столі.
Облаштування кабелів
Втомилися від безладу з кабелями? Завдяки кабельній системі, що входить до комплекту Z2 Pro (Gen3), неслухняні кабелі залишилися в минулому.
Просте та швидке налаштування
За допомогою декількох простих кроків та інструментів, що входять до комплекту, Z2 Pro (Gen3) буде готовий до використання за вашим столом в найкоротші терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 34 дюйм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для моніторів |
| Привід | Ручний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Форма кронштейна | Z-подібна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 144 мм |
| Довжина | 426 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кріплення для монітора, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴







