
Корпусний вентилятор 120 мм Arctic S12038-8K ACFAN00294A Black
799 ₴
- В наявності
- Код: 1426290
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор 120 мм Arctic S12038-8K ACFAN00294A Black
Серверний вентилятор 120 мм 8000 об/хв
Новий стандарт енергоефективності
При однаковій продуктивності S12038 споживає на 22% менше енергії, ніж найближчий конкурент, що підвищує енергоефективність вашого сервера. Зниження енергоспоживання є результатом багатомісячної роботи інженерів ARCTIC над оптимізацією двигуна з метою підвищення ефективності ІТ-обладнання.
Широкий діапазон швидкостей (від 800 до 8000 об/хв)
S12038-8K має широкий діапазон швидкостей від 800 до 8000 об/хв, якими можна керувати за допомогою ШІМ або регулювання напруги. Такий широкий діапазон дозволяє точно налаштувати вентилятор відповідно до конкретних вимог сервера, забезпечуючи ефективне охолодження за різних умов експлуатації. Вентилятор оснащений стандартним 4-контактним роз'ємом, який також дозволяє підключатись до 2-контактних або 3-контактних роз'ємів. Кабель довжиною 30 см забезпечує додаткову гнучкість у розміщенні вентилятора.
Активне охолодження для подовження терміну служби двигуна
Зниження температури двигуна на 10 °C збільшує термін його служби приблизно вдвічі. Двигун S12038-8K не тільки особливо ефективний, але й активно охолоджується завдяки додатковій крильчатці у втулці вентилятора.
Ідеально підходить для серверного середовища
Для забезпечення достатньої циркуляції повітря в часто щільно упакованих шафах, особливо в серверних приміщеннях, потрібні вентилятори з високим тиском, щоб забезпечити достатню циркуляцію повітря. S12038-8K встановлюється в серверні корпуси від 3U і слугує для модернізації або заміни процесорного вентилятора, вентилятора радіатора або для системної вентиляції.
Ідеально підходить для промислового застосування
Окрім охолодження серверів, він також використовується в промислових системах і відіграє важливу роль у системах керування та автоматизації машин. Надійний і міцний, він гарантує продуктивність у різних апаратних середовищах, забезпечує ефективне охолодження та мінімізує час простою.
Індивідуальні рішення для задоволення індивідуальних потреб
Високий потік повітря та статичний тиск
Тепловідводи та радіатори виграють від вентиляторів з високим статичним тиском. Статичний тиск вентилятора S12038-8K становить 37 мм рт. ст., що дозволяє йому проштовхувати повітря навіть крізь вузькі ребра охолодження. Водночас він досягає максимального повітряного потоку 370 м³/год, що дозволяє йому швидко відводити тепло від корпусів. Ці властивості роблять його ідеальним вибором для широкого спектру застосувань.
Призначений для безперервної роботи
Робоче колесо S12038-8K утримується двома високоякісними японськими шарикопідшипниками в міцному латунному корпусі. Така конструкція підвищує стабільність, міцність і перпендикулярність вентилятора, а також мінімізує чутливість до таких впливів, як тепло і пил. Крім того, латунний корпус допомагає зменшити знос високошвидкісних вентиляторів.
Основні характеристики
Розміри: 120×120×38 мм
Швидкість обертання: від 800 до 8000 об/хв, керування - PWM або за напругою
Повітряний потік: 220 CFM (~ 370 м³/год)
Статичний тиск: 37 мм H₂O
Тип підшипника: Dual Ball Bearing (подвійний кульковий підшипник) у латунному корпусі
Струм / напруга: 12 В постійного струму, струм до 3,2 А
Стартова напруга: близько 6,5 В
Вага: приблизно 328 г
Гарантія: до 6 років
Призначення: серверний/промисловий вентилятор, призначений для роботи в корпусах, на радіаторах, системах з обмеженим простором та високими вимогами до тиску повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 328 г |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




