Електрична зубна щітка Hoco HP60 Wave Electric Toothbrush Black
HOCO HP60 Wave electric toothbrush — ваш персональний стоматолог! Високоякісна професійна електрична зубна щітка забезпечить особливо ретельний догляд за порожниною рота.
40 000 ОБЕРТІВ НА ХВИЛИНУ
Продвинута електрична щітка HOCO HP60 володіє значною потужністю. Унікальний магнітний акустичний хвильовий двигун вібрує зі значенням 40 000 напівколивань на хвилину. Навіть під час безпосереднього контакту з зубами голівка щітки зберігає свою силу, а утворені нею в роті бульбашки води і зубної пасти створюють мікроскопічні імпульси, які ефективно знімають зубний наліт.
ФІРМОВА БЕЗПЕЧНА ЩЕТИНА
У зубній щітці HOCO HP60 використовується тільки безпечна фірмова щетина з антибактеріальним складом.
ГЛИБОКЕ ОЧИЩЕННЯ
Спеціальне розташування чистячих щетинок покращує якість чищення і допомагає досягти кращих результатів. Щетинки легко проникають між зубами, вичищаючи з важкодоступних місць наліт та бруд, тим самим запобігають розвитку карієсу, гінгівіту та інших захворювань ротової порожнини.
БЕЗЛІЧ РЕЖИМІВ РОБОТИ
HOCO HP60 має різні режими очищення, які охоплюють широкий спектр потреб в чищенні порожнини рота: вибілювання, очищення, полірування, догляд, масаж та інші режими.
80 ДІБ АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Користуйтеся зубною щіткою HOCO HP60 вдома і вільно беріть її з собою в будь-які поїздки. Вона здатна пропрацювати до 80 діб на одному заряді акумулятора.
ЗАХИСТ ВІД ВОДИ
Корпус щітки захищений за стандартом IPX7, тобто вона не боїться короткочасного впливу води. Відсутність в конструкції HOCO HP60 щілин і зазорів надійно захищає щітку від попадання вологи всередину.
Модель: HP60,
Бренд: Hoco,
Особливості: 15 швидкостей, 2 насадки з м’якою щетиною, 2 насадки з жорсткою щетиною, до 80 днів роботи,
Розміри: 246 х 28 х 28 мм,
Живлення: акумулятор,
Захист від вологи: IPX7,
Автономність: до 80 днів,
Режими роботи: відбілюючий / очищення / полірування / догляд / масаж та інші режими,
Частота обертань: 40 000 коливань на хвилину,
Порт для зарядки: Type-C,
Час заряджання: 4-5 год,
Маса: 110 г
Ємність акумулятора: 1200 mAh
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 40000 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Пульсуючий |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Масаж ясен, Полірування (відбілювання), Щоденне чищення (3D) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.11 кг |
| Висота | 246 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






