Масажер перкусійний для тіла SKG F7E
Професійний масаж своїми руками
Портативний ручний масажний пістолет SKG F7E допоможе позбавитися напруги м'язів і болю, які можуть виникати після інтенсивних спортивних навантажень або під час сидячої роботи. Завдяки різним режимам впливу та 4 насадкам у комплекті масажер забезпечує максимально глибоке розслаблення та зняття больового синдрому вже через кілька хвилин після процедури.
Глибокий масаж
Завдяки амплітуді впливу 10 мм і 5 режимам інтенсивності 600/1200/1800/2400/3200 об/хв масажер можна використовувати для вирішення різних проблем. Низькошвидкісні режими допоможуть розслабити м'язи після робочого дня, інтенсивніший вплив знижує м'язову напругу після напруженого тренування, максимальний режим впливу забезпечує професійний глибокий ефект масажу.
Три температурні режими
Вибирайте температуру впливу 40/48/53 градуси, щоб досягти максимального ефекту розслаблення. Завдяки площі нагрівання 2200 мм.кв і швидкому нагріванню ви зможете легко позбутися болю в напружених м'язах і отримати розслаблення, як після компресу, що зігріває.
Легко взяти із собою
Масажний пістолет SKG F7E укладений в ергономічний корпус із зручною ручкою, яка дозволяє легко самостійно дотягнутися до будь-яких ділянок тіла, що потребують масажу. Елементи управління розташовані на корпусі таким чином, щоб ви могли швидко змінити робочий режим на більш комфортний. А вбудований РК-дисплей та світлова індикація завжди підкажуть поточні параметри масажу.
Потужна та тиха робота
Незважаючи на компактні габарити, масажний пістолет SKG F7E оснащений надійним та продуктивним безщітковим двигуном, який забезпечує стабільну роботу приладу в будь-якому вибраному вами режимі. При цьому масажер видає шум нижче 45 дБ, тому ви зможете використовувати його навіть в офісі чи спортзалі, адже він не потурбує нікого навколо.
До 12 години без підзарядки
Завдяки ємній батареї прилад здатний працювати до 12 години в автономному режимі. Функція автовимкнення відключає масажер через 15 хвилин – це середня тривалість однієї процедури масажу. З розрахунком на щоденний масаж протягом 15 хвилин вам забезпечено до двох місяців роботи без підзарядки.
4 насадки для різних зон
Спеціальна кругла насадка з м'якого пружного матеріалу генерує середню вібрацію та підходить для розслаблення та масажу м'язів по всьому тілу. Плоска насадка зі збільшеною площею контакту підходить для розслаблення таких зон, як спина, сідниці та стегна. Конусна металева насадка генерує максимальну вібрацію та забезпечує глибоке розслаблення після високоінтенсивних вправ. Лопатоподібна насадка з твердого матеріалу створює високу вібрацію для глибокого впливу на м'язи руг, стегон, литок та інших частин тіла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість програм | 5 шт. |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Область застосування масажера | Ноги, Передпліччя, Стегна, Сідниці, Спина, Плечі, Все тіло, Шия, Руки |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Теплове випромінювання, Масаж шиацу |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 112 мм |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 49 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Ремінь на руку | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи, г | до 12 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додатково | Тип масажу: нагрівання З режиму нагрівання: 40С, 48С, 53С Швидке нагрівання: 3 сек Глибока м'язова релаксація з амплітудою до 10 мм Ультратихий <45 дБ шуму 5 режимів інтенсивності: 1 швидкість: 600 об./хв 2 швидкість: 1200 об./хв 3 швидкість: 1800 об./хв 4 швидкост |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 1800 мА·год |
| Комплектація | Масажер, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал робочої поверхні | метал, пластик |
| Особливості | безщітковий мотор, LED display |
| Площа прогрівання | 2400mm² |
| Функція автоматичного вимкнення | за 15 хвилин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴










