Штатив Ulanzi 2.7M Light Stand UV-T097 T270 Black
Надвисока висота освітлення 2,7 м
забезпечує ідеальне компонування джерела світла для задоволення потреб кількох сцен та полегшує професійну зйомку.
Висока вантажопідйомність 6 кг, стійка опора
має посилену конструкцію з алюмінієвого сплаву, а нижня частина центральної осі оснащена гаком, який можна використовувати для додавання противаг для стабілізації обладнання. Навіть у вітряну погоду його нелегко перевернути.
Складається у зворотному порядку для зручності перенесення. У складеному вигляді його
довжина становить лише 56 см. Легка конструкція підходить для зйомки на відкритому повітрі, заощаджує місце при перенесенні та підвищує гнучкість роботи.
Гнучке регулювання висоти.
Оснащений 5-секційною центральною колоною та 2-секційними ніжками, а також системою швидкого регулювання з пряжкою важеля, яка дозволяє швидко і зручно регулювати висоту. Мінімальна висота 64 см підходить для зйомки із низького кута.
Багатокутне регулювання ніжок.
Кут нахилу ніжок можна регулювати до 23, 53 і 83, що дозволяє використовувати його в різних сценах зйомки, забезпечуючи стійкість і мінливість.
Універсальний інтерфейс, широка сумісність
зі стандартним обладнанням, таким як фотоспалахи, камери тощо. д., проста установка та експлуатація, максимальна вантажопідйомність, що рекомендується, становить 6 кг.
Стійка для освітлення Ulanzi T270 Giraffe поєднує в собі висоту, стійкість та портативну конструкцію, що робить її найкращим вибором для професійних фотографів, що займаються вуличною та студійною фотозйомкою!
Технічні характеристики товару
Бренд Ulanzi
Найменування товару T097 T270
Технічні характеристики товару
Матеріал Алюмінієвий сплав + пластик
Довжина складання 56 см
Вага 1,3 кг
Висота (1 секція ніг у розкладеному вигляді) 104–238 см
Висота (2 секції ніг у розкладеному вигляді) 137-270 см
Мінімальна робоча висота (не торкаючись землі) 61 см
Регулювання центральної осі 5 секцій
Регулювання ніжок 2 секції
Навантаження 6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина у складеному стані | 560 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна висота штатива | 2700 мм |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴










