
Настільна смарт лампа Yeelight LED Lamp D2 (Razer version) YLCT01YL White
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна смарт лампа Yeelight LED Lamp D2 (Razer version) YLCT01YL White
Яскравий RGB супровід ігрового процесу
Розумна настільна лампа Yeelight LED Lamp D2 з двома режимами освітлення легко інтегрується в систему Razer Chroma RGB і надає геймплею потрібну динаміку та насиченість. Якщо лампа не використовується для підсвічування гри, вона може бути використана в якості настільного світильника. Витончена лаконічна форма перетворює лампу на стильний елемент декору. Завдяки регулюванню яскравості та колірної температури ви зможете створювати комфортне освітлення для різних ситуацій.
Безшовна синхронізація із геймплеєм
Підключайте лампу по Wi-Fi або Bluetooth, щоб інтегрувати її в свою екосистему Razer Chroma RGB. У вашому розпорядженні 16.8 мільйонів кольорів і відтінків і безліч встановлених світлових ефектів. Yeelight LED Lamp D2 допоможе зробити будь-яку гру незабутньою.
Налаштування освітлення
Якщо лампа не використовується для ігрового освітлення, вона перетворюється на стильний домашній світильник. Залежно від ситуації, ви можете налаштувати параметри освітлення для роботи та відпочинку. Потрібно зосередитися на робочому проекті? Додайте яскравість і зробіть температуру освітлення холоднішою. Приглушіть світло та використовуйте теплі тони, щоб увечері відпочити та розслабитись за читанням цікавої книги.
Єдина екосистема
Лампа Yeelight LED Lamp D2 легко інтегрується у домашню екосистему. За допомогою фірмового мобільного додатку можна керувати роботою лампи прямо з екрана смартфона. Ви також можете використовувати для керування голосових помічників Alexa, Google Assistant або Siri.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 1 м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 240 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Інша |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 560 г |
| Висота | 148 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротове з'єднання | Wi-Fi, Bluetooth Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4 ГГц |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Індекс передавання кольору: | Rа 80 |
| Джерело живлення | Електричність |
| Комплектація | Настільна лампа, Інструкція, Гарантійний талон |
| Номінальний вхід: | 100-240 В ~50/60 Гц |
| Підтримує | Apple HomeKit (Siri), Ігровий режим |
| Застосунок: | Yeelight, Mi Home |
| Робоча температура | -10 °C — 40 °C |
| Свет: | RGB — 16 млн кольорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴




