Відеосвітло Ulanzi Vijim LM07 Videography Flashlight UV-L031GBB1 Black
Регульована колірна температура
Студійне світло Ulanzi LM07 - потужний і портативний світлодіодний ліхтарик, який адаптується до вашого творчого бачення за допомогою регульованої колірної температури (2000K-5500K-8000K) і знімного розсіювального купола.
Фокусування променя з можливістю масштабування
Ліхтарик, що перезаряджається, для фото- і відеозйомки Ulanzi LM07 має чотири рівні яскравості, режим спалаху і фокусування променя з можливістю масштабування. Ця модель ідеально підходить для портретної фотографії, весільної відеозйомки, відпочинку на природі та багато чого іншого.
Ємний акумулятор
Ulanzi LM07 Flashlight важить всього 187 г, що дає змогу його носити з собою куди завгодно. У розпорядженні вбудований акумулятор ємністю 2000 мАг з портом для зарядки Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 187 г |
| Час заряджання, г | 2.5 часа |
| Час роботи | До 80 хвилин (звичайний режим) • до 55 хвилин (максимальна яскравість) |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 2000 мА·год |
| Індекс передавання кольору | CRI 90+ |
| Комплектація | Відеосвітло, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність | 5 |
| Особливості | Регульована яскравість |
| Розміри: | 162.8 x 46.6 x 46.6 мм |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Тип керування | Кнопки |
| Встановлення | На штатив |
| Колір світіння | Нейтральний, теплий, Холодний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 2000-8000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










