
Тепловентилятор портативний Mijia ZMNFJ01YM 600W White
1 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепловентилятор портативний Mijia ZMNFJ01YM 600W White
Керамічний нагрівальний елемент РТС
Завдяки керамічному нагрівальному елементу всередині пристрою забезпечується висока швидкість нагрівання, безпека та стабільність роботи обігрівача. Потужність досягає 600 Вт.
Широкий кут подачі повітря
Гаряче повітря, що надходить від MiJia (ZMNFJ01YM), подається на ширину кута в 45°. Його можна легко повернути в потрібному напрямку праворуч або ліворуч.
Портативність та ергономічний дизайн
Завдяки компактним розмірам (132 х 132 х 188 мм) обігрівач можна не тільки розмістити будь-де, але й взяти з собою. Ергономічний дизайн корпусу, виготовлений з термостійкого АБС-пластику, відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Всесторонній забір повітря
Конструкція повітрозабірника виконана таким чином, що повітря входить в обігрівач з усіх боків (360°). Забезпечується ефективніша робота приладу.
Подвійний захист від перегріву
Система захисту від перегріву включає термостат і запобіжник. Коли температура надто висока, термостат автоматично припинить процес нагрівання. Запобіжник відключить обігрівач від живлення при його ненормальному функціонуванні або температурі нагрівання, що зашкалює.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 600 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 132 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Тепловентилятор портативний, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







