
Фітнес-блендер Pinlo Little Monster Lite PL-L350W1B-01 White
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фітнес-блендер Pinlo Little Monster Lite PL-L350W1B-01 White
Високопотужний мотор
Завдяки потужності в 350W досягається неймовірна швидкість - 30000 обертів на хвилину, що дає змогу дуже швидко впоратися навіть із найскладнішими продуктами.
Запатентована система з 6 лез
В основі технологій - гвинт підводного човна, що має високу потужність і продуману конструкцію. Основа принципів його роботи лягла лезо блендера XIaomi.
Продумана конструкція
Ви можете почати працювати з блендером лише одним натисканням, і з легкістю впорається з керуванням однією рукою - це безпечно і зручно.
Легке очищення
Новітній дизайн дає змогу з легкістю мити леза, все що вам потрібно - прибрати силіконове кільце. Але будьте обережні - уникайте контактів із лезом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinlo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 350 мл |
| Лопатка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.35 л |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Ні |
| Функція самоочищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фітнес-блендер, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴


