
Портативна колонка JBL GO Essential JBLGOESBLK Black
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL GO Essential JBLGOESBLK Black
Нехай зазвучить музика
Портативна колонка JBL GO Essential здатна влаштувати вечірку в будь-якому місці та в будь-який час. Супер-компактні габарити дозволяють брати колонку із собою, вирушаючи на прогулянку чи у подорож. Bluetooth технологія забезпечує стабільне надійне підключення та чітку трансляцію звуку. А захист IPХ7 гарантує, що ваша вечірка не закінчиться через погану погоду.
Просте керування. Надійна конструкція
Просто натисніть кнопки на корпусі, якщо потрібно перемотати трек або додати гучність. Колонка поміщена в компактний ергономічний корпус. Вона виготовленаіз матеріалів, які легко витримують інтенсивне використання. Тому JBL GO Essential виглядає як нова навіть після численних пікніків на природі.
До 5 годин без підзарядки
Слухайте музику так довго, як захочете. Ємний акумулятор дозволяє JBL GO Essential відтворювати музику до 5 годин без заряджання. А якщо потрібно зарядитися, скористайтеся універсальним роз'ємом Micro USB.
Чисте звучання улюблених хітів
Незважаючи на супер-компактні габарити, колонка JBL GO Essential відтворює чистий об'ємний звук з потужністю до 3.1 Вт, який заповнює простір навколо і дозволяє повністю поринути у прослуховування.
Водонепроникність стандарту IPХ7
Корпус колонки JBL GO Essential захищений за стандартом IPХ7. Колонка не боїться вологи та навіть витримує короткочасне занурення у воду без втрати працездатності. JBL допоможе вам влаштувати пляжну вечірку або запальний захід біля басейну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | micro USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 180 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3.1 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.18 кг |
| Висота | 71 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок: | Bluetooth 4.2 |
| Час заряджання | 2.5 годин |
| Час роботи | 5 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Створення стереопари | Немає |
| Формат акустики | 1.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







