-26%

Електрична зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T3 Pink
1 899 ₴
1 399 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T3 Pink
Вразьте всіх своєю білосніжною посмішкою. З ультразвуковою щіткою ENCHEN Aurora T3 ви зможете правильно і якісно доглядати за зубами та підтримувати їхнє здоров'я і білизну.
3 режими очищення
Двигун з високою частотою вібрацій, а також 3 доступні режими очищення з різними видами інтенсивності дадуть змогу підібрати оптимальний варіант для догляду за вашими зубами.
Доступні режими включають:
для щоденного використання;
для чутливих ясен;
відбілювання.
Для насадки використовуються закруглені щетинки, які дбайливі до зубів і не травмують ясна.
ENCHEN Aurora T3 запам'ятовує використаний вами режим очищення і під час наступного використання увімкне його. Тому вам не доведеться щоразу витрачати час, налаштовуючи на потрібний режим.
Вбудований таймер
Завдяки вбудованому таймеру можна контролювати час чищення, щоб достатньо опрацювати всі зони порожнини рота. Кожні 30 секунд таймер сигналізуватиме, що необхідно змінити зону очищення. По закінченню 2 хвилин щітка автоматично вимкнеться.
До 6 місяців використання
Модель отримала вбудований акумулятор на 2500 мАг. Щітка може підтримувати роботу до 180 днів без підзарядки. Повна зарядка щітки займає 18 годин. Для зарядки в комплект входить спеціальна магнітна база.
Вологозахист IPX7
ENCHEN Aurora T3 отримала легкий водонепроникний корпус. Покриття корпусу щітки не ковзає, що забезпечує більшу зручність під час використання. Вологозахист за стандартом IPX7 захищає щітку в разі тимчасового занурення у воду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 12 годин |
| Час роботи від акумулятора | 360 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Ультразвукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Чищення чутливих зубів, Полірування (відбілювання), Глибока чистка, Щоденне чищення (3D) |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Товар, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴







