Штатив-тримач Ulanzi Vijim Desktop Extendable Light Stand UV-2487 LS02 Black
Телескопічний тримач з додатковою горизонтальною штангою і кріпленням до столу може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, камери, камери, веб камери, телефону або іншого обладнання зі стандартним штативним різьбленням 1/4 дюйма, для звичайної зйомки або предметної зверху вниз.
Трьох секційна алюмінієва конструкція обладнана надійними фіксаторами та дозволяє змінювати висоту тримача від 37см до 102см. Кульова головка змінює положення встановленого обладнання у широкому діапазоні: на 360° вздовж горизонту з можливістю нахилу на 120°. Горизонтальна штанга завдовжки 90см може бути зафіксована на будь-якій висоті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.78 кг |
| Довжина у складеному стані | 37 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Горизонтальний кут повороту | 360° |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив-тримач, інструкція, паковання |
| Кут для вертикального огляду | 120° |
| Ширина телефонного затискача | 55-96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









