
Штатив Ulanzi Vijim MT-72 51CM Tripod for GoPro UV-T047GBB1 MT-72 Black
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Vijim MT-72 51CM Tripod for GoPro UV-T047GBB1 MT-72 Black
Штатив Ulanzi MT-72 — це вдале поєднання легкого ручного монопода та настільного штатива. З його компактними розмірами та малою вагою цей аксесуар легко поміщається в невелику сумку або рюкзак, що робить його зручним для транспортування під час подорожей або фотографування на вулиці. Завдяки своїй стійкій конструкції він може утримувати камеру з навантаженням до 1 кг.
ОСОБЛИВОСТІ:
• Ергономічний та надійний дизайн: ручка монопода виготовлена із пластику з приємним на дотик гумовим покриттям, яке запобігає ковзанню та забезпечує комфортне використання. При розкриванні ніжок монопод перетворюється на настільний штатив, який забезпечує стабільність і надійну підтримку для вашої камери в будь-якому положенні, яке вам необхідно. Додатково штатив оснащений силіконовою накладкою проти ковзання, яка забезпечує стабільну опору та адаптується до різних поверхонь.
• Гнучкість та зручність у використанні. Центральна частина монопода виготовлена з алюмінієвого сплаву та має телескопічну конструкцію, яка дозволяє регулювати його висоту від 17,2 до 51 см для адаптації до різних сцен зйомки та забезпечення найкращого ракурсу.
• Універсальний інтерфейс: підходить для більшості екшн-камер, забезпечує гарну сумісність і не потребує додаткових підключень.
• Ремінець на зап’ястя для додаткової безпеки: поставляється зі шнурком для запобігання випадковим падінням, втраті девайса та підвищення безпеки зйомки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.15 кг |
| Довжина у складеному стані | 174 мм |
| Максимальна висота штатива | 51 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
| Розміри: | 174 мм x 33 мм x 36 мм. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






