
Штатив Ulanzi Vijim Metal Mini Tripod UV-2315 MT-22 Black
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Vijim Metal Mini Tripod UV-2315 MT-22 Black
Стійкий трипод Ulanzi Vijim Metal Mini Tripod (UV-2315 MT-22) служить базою-підставкою для цифрових дзеркальних або компактних камер, а також працює з телефонами або екшн-камерами через адаптери.
− настановне різьблення 1/4'';
− корисне навантаження 2,5 кг;
− довжина у складеному вигляді 15,6 см.
Максимально стійкий штатив Ulanzi MT-22 для встановлення знімального обладнання на гладких плоских поверхнях (стіл, полиця, підлога).
Завдяки вражаючій вантажопідйомності — 2,5 кг, трипод працює з невеликими стабілізаторами для смартфонів (наприклад, Moza Mini-S та іншими подібною вагою та форм-фактором). А також із дзеркальними, бездзеркальними камерами, екшн-камерами або телефонами (потрібний додатковий адаптер).
Ulanzi MT-22 оснащений різьбленням стандарту 1/4”, довжина у складеному вигляді у форматі компактного тримача — 15,6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.198 кг |
| Довжина у складеному стані | 156 мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальна висота штатива | 230 мм |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴







