
Шарнірне кріплення Ulanzi R099 Ball Heads with Clamp UV-2993 R099 Black
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарнірне кріплення Ulanzi R099 Ball Heads with Clamp UV-2993 R099 Black
Миттєве кріплення в будь-якому місці
Із затискачем-струбциною Ulanzi R099 ваша камера буде міцно зафіксована за лічені секунди. Цей універсальний затискач ідеально підходить для кріплення до будь-якої труби діаметром від 13 до 60 мм, таких як перила, стійки, штативи, керма та столи. Завдяки його надійності та міцності, максимальне навантаження становить до 1,5 кг, що дозволяє без побоювань використовувати будь-які портативні або компактні бездзеркальні камери.
Обертання на 360 градусів
Знімайте з усіх кутів за допомогою кульової головки, що обертається, на 360 градусів. Ви зможете швидко регулювати положення камери просто закрутивши гвинт 1/4 дюйма. Затискач підходить для моніторів, екшн-камер, цифрових дзеркальних фотокамер, світлодіодних ліхтарів, мікрофонів, спалахів та багато іншого.
Компактність та надійність
Затискач Ulanzi R099 виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву та анодованих алюмінієвих матеріалів з ЧПУ, забезпечуючи надійність та тривалий термін служби. Додаткова гумова прокладка запобігає появі подряпин на кріпленій поверхні.
Зручність та портативність
З компактною висотою всього 11 см і вагою всього 190 грам затискач Ulanzi R099 ідеально підходить для тих, хто любить активний спосіб життя і часто подорожує. Ви зможете легко брати його з собою, і він завжди буде готовий допомогти вам створити чудові знімки в будь-якій обстановці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.19 кг |
| Довжина у складеному стані | 110 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Кронштейн |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Шарнірний кріплення, інструкція, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






