
Кріплення Ulanzi Vijimi CM028 Phone Holder UV-C021GBB1 CM028 Black
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення Ulanzi Vijimi CM028 Phone Holder UV-C021GBB1 CM028 Black
Магнітний ремінь для кріплення на грудях Ulanzi CM028 Go-Quick II - це ваше найкраще рішення для відеозйомки на смартфон без рук. Незалежно від того, катаєтеся ви на лижах, гірських велосипедах, мотокросі, веслуванні чи при будь-якому іншому занятті, це кріплення у формі жилета залишить ваші руки вільними, забезпечуючи надійну та зручну посадку.
Конструкція кліпси забезпечує легке кріплення конструкції навіть у рукавичках, а високоякісний еластичний ремінь і регульована липучка забезпечують індивідуальну посадку для будь-якого розміру тіла.
Завдяки магнітному кріпленню ви можете швидко встановлювати та знімати пристрій серії Go-Quick, забезпечуючи швидке перемикання між вертикальним і горизонтальним режимами зйомки завдяки можливості повороту на 360° і нахилу на 180°.
Крім того, оснащений затискачем для телефону , цей нагрудний ремінь сумісний з різними екшн-камерами та мобільними телефонами, що робить його універсальним для всіх ваших пригод.
Завдяки вантажопідйомності до 800 г і численним варіантам кріплення, включаючи отвір для гвинта 1/4" і кріплення холодного башмака, Ulanzi CM028 пропонує неперевершену гнучкість і сумісність. Сумісний з іншими продуктами серії Go-Quick, він легко інтегрується під налаштування вашого обладнання для легкого запису в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.24 кг |
| Максимальне навантаження | 0.8 кг |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кріплення, інструкція, паковання |
| Розміри: | 340 x 400 x 90 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами завширшки 57-90 мм, пристроями вагою до 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴







