
Відеосвітло Ulanzi Vijim RGB Light UV-2586 VL49 RGB White
1 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеосвітло Ulanzi Vijim RGB Light UV-2586 VL49 RGB White
Спеціально розроблено для накамерного використання
Ulanzi VL49 RGB - це світлодіодна панель, призначена для накамерного використання, що забезпечує якісне освітлення в умовах зйомки різних типів контенту. Вона стане ідеальним аксесуаром для камер та фотоапаратів різних розмірів - від DSLR до екшн-камер.
Яскравість та кольорові можливості
Завдяки максимальній потужності 6 Вт, Ulanzi VL49 RGB може регулювати яскравість від 1 до 100%, забезпечуючи комфортні умови роботи на будь-яких відстанях від об'єкта зйомки. Вибір температури світла від 2500K до 9000K дозволяє створювати унікальний настрій для вашого контенту.
Широкий вибір кольорів та режимів
Можливість вибору колірної температури та RGB-режим дозволяє вам створювати багатофункціональний контент. Вбудований режим світових спецефектів, таких як цикл RGB, феєрверк, поліція, пожежна, надає додаткову креативність вашим проектам.
Зручне управління та компактність
Зручне розташування кнопок управління на задній панелі разом із мініатюрним дисплеєм забезпечують ефективне користування всіма функціями. Компактний пластиковий корпус лампи робить її легкою та комфортною для перенесення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 3.7 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Встановлення | На штатив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 95 г |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 2000 mАh |
| Комплектація | Відеосвітло, інструкція, гарантійний талон |
| Розміри: | 6.6 х 7.9 х 2.9 см |
| Кут світлового пучка | 120° |
| Колір світіння | RGB |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 2500K — 9000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



