
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional socket (1C2A PD20W) Black
599 ₴
- В наявності
- Код: 15737
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional socket (1C2A PD20W) Black
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3
Мережевий зарядний пристрій із розеточним блоком високої потужності. Надає 3 порти USB для заряджання ваших пристроїв та 1 розетку, що відповідає європейським стандартам.
Особливості:
1-позиційна розетка, висока потужність 4000 Вт (вилка: відповідно до німецьких/французьких/європейських стандартів)
Пристрій має 2 USB порти та 1 Type-C
Підтримка протоколів швидкого заряджання
Стильний дизайн
Якісні матеріали
Захист від перезаряду, перегріву та перепаду напруги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 4000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3.95 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна вилка | ЕURO |
| Вимикач | Да |
| Вихідна розетка | Евро |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | 70 x 51 x 79 мм |
| Роз'єми та порти | 1 x USB-C PD20W, 2 USB-A 18W, 1 x AC 4000W |
| Тип подовжувача | Розгалужувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





