
Бездротова миша Hoco GM14 Platinum 2.4G Business Wireless Mouse White
249 ₴
- В наявності
- Код: 12573
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша Hoco GM14 Platinum 2.4G Business Wireless Mouse White
Універсальний дизайн для кожної руки
Миша Hoco GM14 Platinum представлена в елегантному стильному дизайні, виготовлена з ударостійкого пластику, завдяки симетричній формі чудово підійде як правшам, так і леленим. Це невіддільний атрибут для тих, хто цінує комфорт і естетику під час роботи з комп'ютером.
Максимум свободи в русі
Більше немає потреби в обмеженні завдяки дротам. З Hoco GM14 Platinum ви отримуєте вільний стиль роботи, хай де ви будете. Досить під'єднати мініатюрний 2,4 ГГц ресивер і ви готові до продуктивності. Радіус дії 10 метрів дає змогу залишатися в зоні комфорту, незалежно від того, де розташоване ваше робоче місце.
Ефективність у кожному кліку
Оптична роздільна здатність 1200 dpi гарантує точність і швидкість реакції на кожен ваш рух. З двома кнопками та коліщатком ви отримуєте всі необхідні функції для ефективної роботи. Ця миша ідеально підійде для ПК і ноутбуків.
Легка, компактна та надійна
Тільки 60 г ваги та компактні габарити (115х64х36 мм) роблять Hoco GM14 Platinum ідеальним супутником для тих, хто завжди в русі. Додатково завдяки невисокому споживанню енергії та джерелу живлення від батарейки АА ви отримаєте тривалий час роботи без потреби постійного заряджання. Завдяки вбудованому модулю з'єднання ви можете вибрати під'єднання через приймач 2,4G, що робить мишу універсальнішою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 г |
| Висота | 36 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 115 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Ширина | 63 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 2 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Бездротова миша, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




