-22%

Роутер маршрутизатор Hoco HI31 WiFi5 Wireless Router EU
1 799 ₴
1 399 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роутер маршрутизатор Hoco HI31 WiFi5 Wireless Router EU
ШВИДКИЙ ДВУДІАПАЗОННИЙ WI-FI
Маршрутизатор HOCO HI31 одночасно працює у двох діапазонах і забезпечує чудову якість бездротового зв'язку. Для виконання повсякденних завдань, як-от перевірка пошти, спілкування в чатах і соціальних мережах, достатньо можливостей частоти 2.4 ГГц. Для завдань із високою пропускною здатністю (перегляд потокового HD-відео, онлайн-трансляції, вимогливих ігор) використовується частота 5 ГГц. Частотний діапазон 2.4 ГГц має велику площу покриття й кращу прохідність через стіни. Пристрої на частоті 5 ГГц відчувають менше перешкод, а швидкість у цьому діапазоні помітно вища. За допомогою HOCO HI31 можна забути про повільне завантаження файлів, затримку під час онлайн-ігор або низьку якість відео під час потокового відтворення.
УСИЛЬНИЙ СИГНАЛ ВСЕ ДОМУ
Доступ до розваг із будь-якого куточка будинку забезпечується чотирма зовнішніми вдосконаленими високопродуктивними антенами з коефіцієнтом посилення 5dBi, які дадуть змогу виявити пристрої та спрямувати концентрований сигнал у їх напрямку навіть якщо вони далеко або мають низьку потужність. Збільшена зона покриття дає змогу вільно під'єднуватися і використовувати ресурси мережі Wi-Fi в будь-якій точці будинку або офісу.
ВАЗІМОДУЄ СРАЗУ З КІЛЬКИМИ СТРІОЙСТВАМИ
64MB оперативної пам'яті забезпечують більше можливостей для безпечного з'єднання і стабільно швидкого передавання даних. Водночас до роутера можуть під'єднатися десятки пристроїв для повноцінного використання ресурсів мережі. Тепер одночасний перегляд потокових відео на різних пристроях буде таким само плавним, як у разі з одним пристроєм — за умови, що це дає змогу пропускну здатність тарифного плану інтернет-провайдера.
ЗУСЛЕННЯ СИГНАЛУ
Два вбудовані чипи MT7628DA+MT7613B допомагають поліпшити чутливість приймання сигналу та збільшують зону охоплення. З маршрутизатором HOCO HI31 ви можете користуватися бездротовою мережею навіть на суттєвому видаленні.
ПОРТИ І ПІТАННЯ
Пристрій обладнаний одним портом WAN RJ45 10/100Mbps і трьома портами LAN RJ45 10/100Mbps, що гарантують надійне під'єднання для комп'ютерів, ігрових консолей, пристроїв Smart TV тощо. Маршрутизатор приєднується до мережі за допомогою адаптера живлення DC12V/1A, обладнаного вилкою EU.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Швидкість з'єднання | 100 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Тип антени | Зовнішня |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 148 г |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Маршрутизатор, Блок живлення, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








