
Інтерактивний розумний горщик для рослин Ivy Smart Planter Tuya AI Yellow
3 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивний розумний горщик для рослин Ivy Smart Planter Tuya AI Yellow
Розумний горщик для рослин з AI - це сучасний розумний пристрій для догляду за рослинами, оснащений 7 інтелектуальними датчиками і AI чіпами, що забезпечує легкість і задоволення у вирощуванні рослин. Горщик підтримує понад 49 різних виразів, що відображаються на дисплеї, щоб інформувати вас про стан рослини.
Технологія інтелектуального резервуара для води: функція постійного моніторингу рівня води. Ви будете знати обсяг води рослини в режимі реального часу. Самовсмоктувальний бак для води великої місткості: полив самовсмоктувальний, тож робочий стіл буде сухий і чистий. Попрощайтеся з проблемами частого поливу. Контроль стану рослин: моніторинг навколишнього звуку; датчик освітлення; База даних рослин: вбудовані кілька стратегій по догляду за рослинами. Індивідуальна програма професійного поливу, освітлення та контролю температури.
Як використовувати:
Додавання пристрою:
Відкрийте додаток Tuya Smart.
Натисніть "Add Device" і введіть пароль від Wi-Fi.
Підтримується тільки Wi-Fi 2.4 ГГц.
Заповнення резервуара:
Додайте близько 50 мл води в резервуар для води.
Встановіть внутрішній горщик в Ivy.
Вибір рослини:
У додатку Tuya Smart виберіть вашу рослину і почніть використовувати розумний горщик.
Вирази Ivy:
Освітлення: низьке, середнє, хороше, відмінне
Вологість: зневоднення, потребує води, поглинає воду, надлишок води
Ivy Smart Planter робить догляд за рослинами простим і захопливим, забезпечуючи вас усією необхідною інформацією та нагадуваннями для оптимального росту вашої рослини.
Характеристики:
Тип: смарт горщик для рослин
Додаток: Tuya Smart
Ємність батареї: 2000 мАг
Тип батареї: літієва акумуляторна батарея
Вхідна напруга: 5 В
Порт для зарядки: USB Type-C
Номінальна температура: 5~35 ℃
Підтримка Wi-Fi: Тільки 2.4 ГГц
Розміри: 114x100x96 мм
Колір: жовтый
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TUYA |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Розумний вазон |
| Встановлення | Настільна |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 2000 мА·год |
| Комплектація | Інтерактивний розумний горщик для рослин, інструкція, гарантійний талон |
| Номінальна температура: | 5~35 ℃ |
| Підтримка Wi-Fi: | Тільки 2.4 ГГц |
| Порт для заряджання: | USB Type-C |
| Застосунок: | Tuya Smart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴









