Екшн камера Hoco DV100 Sports Camera Black
Якісний екран
Екшн-камера Hoco DV100 Sports обладнана якісним екраном для зручного перегляду та запису. Підтримка Full HD і Wi-Fi забезпечує високу якість знімання та легке під'єднання.
Універсальні кріплення й аксесуари
У комплекті з камерою йдуть різноманітні кріплення для встановлення на кермо, шолом та інші поверхні. З водонепроникним кейсом ви можете знімати під водою на глибині до 30 метрів.
Надійна робота
Знімний акумулятор і система охолодження забезпечують тривалу та стабільну роботу пристрою. Камера обладнана функцією розширення пам'яті до 64 гігабайтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 900 мА/год |
| Особливості | Карти пам'яті, Вологозахищений корпус, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | Full HD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 29.4 мм |
| Глибина | 59.2 мм |
| Ширина | 41.2 мм |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Водозахисний кейс, Рамка кріплення, Кріплення на кермо, Кріплення на шолом, кріпильні гвинти та болти, Монтажне кріплення, Захисні наклейки |
| Бездротовий зв'язок: | Wi-Fi |
| Глибина занурення | 30 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Камера, Інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 64 GB |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920x1080) |
| Роз'єми та порти | 1 х TF, 1 х USB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





