
Відеореєстратор Hoco DV9 3-inch Screen Driving Recorder (720P) Metal Grey
1 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеореєстратор Hoco DV9 3-inch Screen Driving Recorder (720P) Metal Grey
Відеореєстратор HOCO DV9 720P/30fps — це високоякісний пристрій для запису відео, який забезпечує чітке та ясне зображення. З його допомогою ви зможете показати всі важливі моменти на дорозі, а також забезпечити докази в разі спірних ситуацій.
Відеореєстратор обладнаний 3.0 дисплеєм, що забезпечує зручність використання й дає змогу переглядати записані відео.
Пристрій підтримує відеозапис із роздільною здатністю 720P і частотою кадрів 30fps. Це забезпечує високу якість зображення, яку можна використовувати для підтвердження правоти в разі спору.
HOCO DV9 720P/30fps — це відеореєстратор, що поєднує в собі якість, функціональність і зручність використання. Він стане незамінним помічником на дорозі та забезпечить вам спокій у будь-яких дорожніх ситуаціях.
Характеристики:
Розмір з пачкою 170х135х67мм.
Ваги з пакованням 425 грамів.
Дисплей 3 дюйми, роздільна здатність 360*640.
Максимальна підтримка карти пам'яті 64 ГБ.
Режим знімання 1280*720P.
Роз'єм для заряджання — TYPE-C.
Ємність вбудованого акумулятора 200mAh.
Розмір пристрою 86x38x92 мм.
Вага пристрою 120 г
Вбудовано 22 мови: китайська, англійська, російська, арабська, в'єтнамська, данська, тайська, польська, перська, іспанська, малайська, французька, французька, італійська, німецька, арабська, турецька, латинь, румунський, іврит, бірманський, українська
Кут огляду 120 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 4 Мп |
| Комплектація відеореєстратора | Инструкция |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Дозвіл запису | 1280х720 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 425 г |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.47 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шнура | 3.5 м |
| Меню російською | Так |
| Кут огляду | 140 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Відеореєстратор, Інструкція, Камера заднього огляду з кріпленням, Гарантійний талон |
| Підтримка карт пам'яті: | До 128 Гб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴






