-22%

Портативна батарея Power Bank Hoco J86B Electric 22.5W PD20W QC LCD Lamp 60000mAh White
4 499 ₴
3 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Power Bank Hoco J86B Electric 22.5W PD20W QC LCD Lamp 60000mAh White
Величезна місткість
З ємністю 30000mAh, цей акумулятор забезпечує тривалий час роботи вашого пристрою без потреби постійного підзаряджання. Тепер ви можете насолоджуватися вашими пригодами, не турбуючись про розряджання пристрою в найневідповідніший момент.
LED-дисплей для контролю заряду
З LED-дисплеєм рівня заряду ви завжди будете в курсі запасу енергії, що залишився, що дасть змогу вам планувати заряджання вашого пристрою та уникнути неприємних сюрпризів усередині дня. Зручність контролю заряду перетворює цей акумулятор на незамінний аксесуар для вашого повсякденного життя.
Надійний і міцний дизайн
Hoco J73 Powerful 30000mAh 10W Black має міцний корпус з ABS і вогнетривкого PC, а також літій-полімерний акумулятор, що гарантує безпеку та довговічність у використанні. Його компактні розміри та легка вага роблять його ідеальним компаньйоном для подорожей і повсякденного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Роз'єми | USB Type-C, micro USB, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | Lightning, Micro-USB, USB-C |
| Вихідний інтерфейс | 4 х USB-A, 1 x USB-C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Індикація заряду | Дисплей |
| Комплектація | Портативна батарея, паковання, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴



