Портативна батарея Power Bank Hoco J111C Smart Charge PD30W 40000mAh White
Швидке заряджання
Передова технологія швидкого заряджання, Hoco J111C забезпечує високу швидкість заряджання вашого смартфона, планшета, плеєра або іншого пристрою. Це особливо важливо, коли кожна хвилина заряджання має значення, і ви хочете швидко відновити заряд пристрою.
Широкий функціонал
Hoco J111C обладнаний двома портами USB-A й одним портом Type-C, що дає змогу одночасно заряджати кілька пристроїв. Тепер ви зможете заряджати свій телефон і планшет одночасно або поділитися зарядом із друзями.
Захист від перевантаження
Цей зарядний пристрій має вбудовану систему захисту від перевантаження, перезаряджання та короткого замикання, що гарантує безпеку пристрою під час заряджання. Ви можете бути впевнені, що ваші пристрої будуть захищені від пошкоджень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 752 г |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | Micro-USB, USB-C |
| Вихідний інтерфейс | 2 x USB-A, 1 x USB-C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Індикація заряду | Світлодіодна |
| Комплектація | Портативна батарея, паковання, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴



