-53%

Портативна батарея Power Bank Hoco J101 Astute 22.5W 10000mAh Black
1 499 ₴
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Power Bank Hoco J101 Astute 22.5W 10000mAh Black
Необмежена енергія вас чекає
Що робить зовнішній акумулятор Hoco Astute 10000 mAh 22.5W таким особливим? По-перше, його велика місткість 10000mAh гарантує, що ви ніколи не залишитеся без енергії в найнепростіший момент. Ви можете заряджати свої пристрої багато разів без потреби постійно шукати джерело електропостачання. Це ідеальний варіант для подорожей, роботи та розваг.
Працюйте ефективно завдяки потужності
З двома USB-портами для заряджання ваших ґаджетів ви можете поділити енергію з друзями або заряджати два пристрої одночасно. Індикатор рівня заряду дає змогу вам легко визначити, коли потрібно підзарядити Зовнішній акумулятор Hoco Astute 10000 mAh 22.5W, забезпечуючи безперервну роботу вашого ґаджета.
Безпека передусім
У цьому пристрої впроваджений багаторівневий захист від замикань і перегрівів, щоб гарантувати безпеку в процесі заряджання. Вогнетривкі матеріали, що використовуються у виробництві Power Bank, додатково забезпечують вам спокій і впевненість у використанні пристрою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | Micro-USB, USB-C |
| Вихідний інтерфейс | 2 x USB-A, 1 x USB-C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Індикація заряду | Світлодіодна |
| Кабель у комплекті | USB-A to micro-USB |
| Комплектація | Портативна батарея, паковання, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



