Саундбар Xiaomi Desktop Speaker QBH4276GL Black
Стереоакустична конфігурація та 3-частотний баланс для чіткіших басів
З вбудованими подвійними повнодіапазонними динаміками NIB і дизайном злітної смуги для насичених і приємних високих і середніх частот. Великі подвійні пасивні випромінювачі покращують продуктивність НЧ-динаміка та забезпечують потужний бас.
Симетричне подвійне розташування з ширшим звуковим зціленим для створення більшої глибини.
Симетричне подвійне розташування з внутрішніми герметичними камерами мінімізує перешкоди для каналів, а широка та багатошарова звукова сцена забезпечує задоволення для вух. Це також дає змогу точніше визначати розташування звуку під час гри.
Ергономічний дизайн із кутом нахилу 53° для захопливого звуку.
Спеціально розроблений для використання на столі динамік має кут нахилу вгору на 53°, щоб спрямовувати звук вгору та створювати неперевершене звучання. У разі розміщення під монітором звук спрямовується до вашого обличчя, даючи змогу вам зануритися в музику.
Стрічка RGB, що змінює колір, створює чарівну атмосферу
16 світлодіодів RGB у рядку внизу створюють захопливу стрічку.
Перемикайтеся між 5 режимами* з можливістю настроювання робочого столу та настроювання в кімнаті відповідно до ваших уподобань.
Створюйте світлові шоу синхронно з музикою
У режимі Party Mode* DSP інтелектуально аналізує музику, щоб світло стрічки динамічно пульсувало та змінювалося в реальному часі разом із музикою.
Створюйте захопливі кольорові шоу для приголомшливого аудіовізуального досвіду для себе.
Мінімалістичний дизайн створює шикарну естетику на вашому столі,
інтегрований циліндричний дизайн, загорнутий у тонку сітку, поєднується з різними стилями дизайну інтер'єру.
Продемонструйте свій смак за допомогою стильної барвистої світлої стрічки та великої ручки керування. Це ідеальне доповнення до вашого столу.
Вбудований мікрофон
Слухайте та спілкуйтеся одночасно для безперебійного спілкування.
Вбудований прихований мікрофон можна використовувати в різних сценаріях, щоб полегшити безперебійне спілкування під час голосових дзвінків, онлайн-класів, віддалених зустрічей та ігор.
Вбудований кабель USB
Вбудований порт USB-A і Type-C для безперешкодного під'єднання до цифрових пристроїв, як-от монітори, комп'ютери, смартфони та планшети. Для вашої зручності сигнали живлення й даних передаються через один кабель.
Легке з'єднання Bluetooth
Низька затримка Bluetooth 5.3 легко під'єднується до смартфона, планшета та інших сумісних бездротових пристроїв і дає змогу зручно перемикатися між пристроями для відтворення.
Дротове під'єднання AUX IN
З портом аудіовиходу 3,5 мм, який дає змогу під'єднувати програвачі компакт-дисків, вертушки та інше аудіообладнання й забезпечує стабільний вихід, запобігаючи втраті звуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.67 кг |
| Висота | 67 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Входи | AUX |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Саундбар, паковання, інструкція, гарантійний талон |
| Живлення | 5В⎓2А |
| Роз'єми (порти) | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴






