Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 55W MDY-12-EW White
Зарядний пристрій Xiaomi дозволяє заряджати будь-який смартфон Xiaomi і не тільки як з підтримкою швидкої зарядки QC, QC2.0, QC3.0 так і без.
Зарядний блок сам підбирає струм і напруга, яким буде заряджатися Ваш смартфон від 5В до 20В
для Xiaomi Mi10, Mi9, Mi9T Pro, Mi11 (зверніть увагу, що для роботи режиму TURBO в цих моделях необхідний Turbo кабель)
Оригінальний зарядний пристрій Xiaomi MDY-12-EW
Вхід: AC 100-240 В/50-60 Гц
Вихід: 5V/3A, 9V/3A, 11V/5A, 20V/2.5A
Матеріал корпусу: пожежобезпечний пластик
Потужність: 55 Вт
Вбудований захист від перевантаження, перегріву, надмірної зарядки та короткого замикання
Вага: 100 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 55 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 55 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

