Електрична зубна щітка Oclean Endurance Duo Set
Ви хочете перейти на електричну зубну щітку, можливо, за рекомендацією вашого стоматолога? Довгий час автономної роботи, регульована потужність щітки та насадка для щітки, яка підходить для чутливих ясен, — лише деякі з переваг електричної зубної щітки Oclean Endurance Eco. За допомогою однієї кнопки ви керуєте всіма функціями електричної зубної щітки, а між використанням ви можете зберігати зубну щітку в настінному тримачі, що входить до комплекту. Це зручне паковання містить чорну та білу електричну зубну щітку, два настінні кріплення, дві насадки для щітки та два кабелі для заряджання USB-C.
2 режими чищення для різних потреб
7-денна програма для початківців
30 днів автономної роботи
Вологозахист класу IPX7
Неймовірне чищення
Щітка обладнана надпотужним двигуном, що стабільно підтримує частоту вібрацій на рівні 72 000 рухів за хвилину. Звичайно, висока потужність — це запорука якісної турботи про вашу ротову порожнину. А бездоганна чистота — секрет здорової та яскравої усмішки.
У зубного нальоту — немає жодних шансів
Як девайсу вдається ретельно очищати зубну поверхню від залишків їжі та скупчення бактерій? Все завдяки тому, що за гігієну відповідають першокласні щетинки Dupont. Адже вони мають особливий W-подібний виріз і видаляють удесятеро більше нальоту, порівнюючи з ручними аналогами.
Таймер для поетапного контролю
Щоб ви могли почистити зуби максимально ретельно та приділяти достатньо уваги кожній зоні, — ґаджет має вбудований розумний таймер. Просто вибирайте бажану тривалість сеансу (2, 3 або 4 хвилини) і почергово міняйте ділянку з нагадування через кожні 30, 45 або 60 секунд. А коли сеанс підійде до кінця — щітка зупиниться сама.
Менше обмежень — більше свободи
Хочете взяти щітку із собою в душ, але боїтеся потрапляння вологи? Oclean Endurance має корпус із надійним вологозахистом класу IPX7. А тому - ґаджету не пошкодить промивання під водою або випадкове потрапляння бризок. Крім того, щітка пропонує 30 днів якісної турботи про ротову порожнину, без потреби щоразу заряджати девайс. А на самому корпусі також є світловий індикатор заряду.
Зручно, як не крути
«Чем простіше — то краще» — фраза, яка влучно описує Oclean Endurance. Так, для зручного керування девайс обладнаний усього однією кнопкою. І досить просто затиснути її на 2 секунди, щоб змінити режим. Для різних потреб передбачено два варіанти: глибоке щоденне очищення та ніжний режим, як незамінна опція для людей із чутливими яснами. Також тут є функція запам'ятовування параметрів і звукова індикація. Під останньою — є в увазі сигнал, який чутно під час перемикання режимів, а також за низького заряду батареї.
Ваш ідеальний дизайн
Oclean Endurance Electric Toothbrush поєднує в собі вічну класику чорно-білих тонів. Вибирайте, що вам до душі: строгий чорний або благородний білий колір.
Міжнародні нагороди
Продукти Oclean — це завжди топова якість. І міжнародні нагороди в галузі дизайну та низка унікальних патентів — лише чергове тому підтвердження. Компанія гарантує стабільно високі стандарти, а їхня продукція — вже заполонила ринки в понад 60 країнах у всьому світі. Продукція компанії Oclean здобула понад 10 міжнародних нагород у сфері дизайну та споживчих товарів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 72000 |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.22 кг |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Захист від вологи та пилу | IPX7 |
| Комплектація | Зубна щітка х 2, Насадка для щітки х 2, USB-кабель для заряджання, Інструкція користувача, гарантійний талон |
| Особливості | Захист від вологи та пилу, C USB, Таймер, Ергономічний дизайн |
| Типи режимів чищення | Делікатне чищення, Повсякденне, віддалення нальоту |
| Колір | Білий, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










