Ультразвуковий скалер Dr.Bei YC2 (40pcs/ctn)
Тихий та високоефективний двигун
Пристрій використовує ультразвуковий двигун, який працює з низьким рівнем шуму. Це забезпечує більш комфортне використання при очищенні порожнини рота, а також більш ефективне видалення нальоту і зубного каменю. Очищаюча головка починає працювати тільки при дотику до твердих предметів, таких як зуби, і перестає працювати при дотику до м'яких предметів, таких як ясна, язик і губи, це ніколи не зашкодить м'які ділянки ротової порожнини при правильному використанні приладу.
Виявлення зубного каменю
Два яскраві світлодіоди на верхній частині пристрою допомагають у виявленні зубного каменю, полегшуючи процес очищення.
Безпека використання
Пристрій оснащений системою автоматичного вимкнення. Якщо воно активно використовується протягом 10 хвилин, воно автоматично вимкнеться і відновить роботу через 60 секунд очікування, щоб запобігти перегріву.
4Різні режими очищення
Dr.Bei YC2 має три режими очищення: м'який (Soft) підходить для всіх користувачів, загальний (Clean) видаляє дим, плями від чаю та кави, і посилений (Strong) руйнує стійкий зубний камінь. Це дозволяє вибрати підходящий режим залежно від ваших потреб та чутливості зубів.
Використання медичних матеріалів
Чистячі головки пристрою виготовлені з нержавіючої медичної сталі 316F, що забезпечує безпеку та ефективність очищення.
Надаються 2 типи наконечників для чищення
2 широкі наконечники для чищення з нержавіючої сталі. Видаляють зубний камінь із поверхні зуба.
2 загострені наконечники для чищення з нержавіючої сталі. Для глибокої очистки в канавках зуба.
Основні параметри:
Частота звукової хвилі 40 кГц
Захист від води: IPX7
Видаляє зубний камінь і відбілює зуби
Інтелектуальне ультразвукове розпізнавання не пошкоджує ясна
Автоматичне відключення через 10 хвилин, щоб уникнути перегріву
LED підсвічування
Ультразвуковий скалер для чищення зубів Dr.Bei YC2 - це зручний та ефективний пристрій для домашнього ультразвукового очищення зубів, який дозволяє доглядати здоров'я порожнини рота. .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr.Bei |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Влагозащита | IPX7 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 700 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | Ультразвуковий скалер, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 1.8 W |
| Напруга | 3.7 V |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка | LED |
| Робоча частота | 40 kHz |
| Тип керування | Механічне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴




