Фітнес-блендер MiJia Portable Juicer Cup MJZZB01PL White
Портативний фітнес блендер Mijia Portable Juicer Cup - це потужний мультиблендер, який здатний видавити сік за 35 секунд. На одному повному заряді зможе вичавити 12 чашок соку. Ви можете сміливо робити собі корисні сніданки або брати із собою на тренування. Наситьте свій організм вітамінами завдяки Xiaomi MiJia Portable Mini Blender Fruit.
Цей ручний міні блендер для молочних коктейлів та смузі працює від акумулятора, що перезаряджається, а тому немає необхідності підключати пристрій до мережі кожен раз, коли ви вирішите вичавити сік або змішати протеїновий коктейль. Після приготування напою, чаша легко відстібається та використовується як звичайна склянка. За рахунок герметичного закриття кришки, ємність можна легко розмістити в сумці, не побоюючись, що вміст склянки проллється.
Надійність фітнес-блендера
Портативна соковижималка має високий рівень захисту. Щоб приготувати чергову смузі, натисніть на кнопку двічі та почніть приготування. Також вбудований контроль температури батареї, забезпечить від перегрівання пристрою.
Особливість лез
Ця модель має особливу структуру ріжучої головки. Вона складається з гвинтової ніжки, що створює рух чотирьох лез, виготовлених з нержавіючої сталі 304 марки. У сукупності вони утворюють ефективну систему, що швидко подрібнює навіть найтвердіші інгредієнти. На приготування одного напою у вас піде не більше 1 хвилини часу.
Довгий час роботи
Даний кухонний бездротовий блендер маленький xiaomi працює від акумуляторної батареї загальною ємністю 1300 мАг, заряд якої здійснюється за допомогою бездротового живлення та забезпечує тривалість роботи до 12 склянок збитого напою. Повний цикл заряду становить 2 години.
Просте очищення
Для того щоб очистити фітнес-блендер, необхідно прибрати силіконове кільце і підставити девайс під струмінь води. Також дана модель має функцію самоочищення. Для її активації двічі натисніть кнопку, розташовану у верхній частині конструкції. У процесі використання пристрою будьте обережні та уникайте контакту з лезами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Портативний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.448 кг |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора (мА·год): | 1300 мАч |
| Комплектація | Фітнес-блендер, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴







