-13%

Портативна батарея Power Bank Xiaomi 10000mAh 22.5W BHR9350GL Lite Grey
1 499 ₴
1 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Power Bank Xiaomi 10000mAh 22.5W BHR9350GL Lite Grey
Павербанк для дому, офісу та подорожей
Компактний і легкий портативний акумулятор Xiaomi зручно використовувати в поїздках, брати з собою під час віддаленої роботи вдома або в коворкінгах. Більше не потрібно розставляти девайси в порядку пріоритетності: павербанк дає можливість одночасно підключати по три девайси. Завжди і всюди залишайся на зв'язку. 9-рівневий захист дає змогу не хвилюватися про функціональність і портативного акумулятора, і під'єднаних до нього гаджетів.
Заряджай все, що потрібно
Незважаючи на невеликі габарити і тонкий профіль, павербанк Xiaomi має високу ємність 10 000 мА·год. Цього достатньо, щоб зарядити Xiaomi 13 1,7 раза, а iPhone 14 двічі. Після повної зарядки одного смартфона залишається істотний заряд, який можна використовувати для інших потреб, наприклад, зарядки бездротових навушників.
Менше часу та більше ефективності
Модель павербанка забезпечує максимальну потужність заряджання електронних пристроїв 22,5 Вт і підтримує двостороннє швидке заряджання Type-C. Економ час, отримуй у роботу заряджені гаджети швидше, щоб встигнути виконати різноманітні завдання до дедлайнів. Для повної зарядки смартфона від портативного акумулятора Xiaomi 13 потрібно всього лише 1,3 години.
Заряджай iPhone ще швидше
Девайс із підтримкою швидкої зарядки пристроїв Apple видає феноменальну потужність 20 Вт і заряджає iPhone 14 до 57%, витрачаючи всього лише 30 хвилин.
Більше ніяких черг на підзарядку
Вирушив із друзями в поїздку і в усіх розрядилися телефони? З павербанком Xiaomi це не проблема. Він обладнаний трьома портами USB-A і USB-C, щоб кожен користувач міг підзарядити девайс і залишатися на зв'язку з близькими.
Широка сумісність
Підтримка сучасних протоколів швидкого заряджання PD, QC3+ та інших дає змогу заряджати телефони, планшети, навушники, фітнес-браслети та інші пристрої максимально швидко, ефективно та надійно.
Багаторівневий захист
Пристрій для заряджання оснащений 9-рівневою захисною системою, яка забезпечує надійний контроль ключових параметрів, щоб уникнути негативного впливу на девайси під час заряджання. На бічній грані розташована клавіша, натискання якої достатньо для запуску режиму слабкострумового заряду, необхідного для смарт-годинника або бездротових навушників. Павербанк Xiaomi захищає пристрої від перегріву, перенапруги, короткого замикання, перевантаження за струмом, перезаряду, перерозряду тощо.
Продумана кожна деталь
Корпус батареї виготовлено з якісного, ударостійкого пластику. Дугоподібний форм-фактор бічних граней зручний для утримування в долонях і транспортування. Світлодіодний індикатор дає можливість контролювати процес заряджання й ефективно використовувати заряд, що залишився.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 148.4 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴






